Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan menjek biztosra abban,...

Hogyan menjek biztosra abban, hogy a barátom nem szeret engem annyira mint én őt?

Figyelt kérdés

Ugyanabban a tanévben váltottunk iskolát és az elején még kerültük egymást mert kinézet alapján teljesen másnak ítéltük a másikat. Egy fél évvel később viszont már összebarátkoztunk és jobban megismertük egymást. Én vagyok az osztályban az egyik legjobb és legszorgalmasabb tanuló, ő pedig kicsit lusta tanulás terén szóval gyakran kér tőlem segítséget. Volt már, hogy megkérdeztem tőle, ha nem lennék segítőkész, akkor is a barátom lenne-e. Azt válaszolta, hogy természetesen. Már egy ideje azt hiszem többet érzek iránta mint szimpla barátság viszont neki nemrég lett egy barátnője és én soha nem okoznám egyik párkapcsolat vesztét sem. Karantén alatt nagyon nagyon hiányzik nekem. Hiányzik az amikor a rosszfiúból nekem megnyíl és teljesen sebezhető. Hiányzik az érintése és a kedvessége.

Mindig is úgy viselkedtünk mintha már lenne köztünk valami, fogtuk egymás kezét és mindig igazán közel voltunk egymáshoz. Ezt már mások is észrevették de mi ezt csak barátságként kezeljük.

Sok lány barátja van, de mindig engem hoz fel a haverjainál elsőként ami jól esik. Emellett még így is azt érzem, hogy én őt ezerszer jobban szeretem és ő meg csak egy barátként tekint rám amivel megöl. Szerintetek is ez csak egy szimpla barátság, vagy valami több barátságnak álcázva?

16/L



2020. máj. 13. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan menjek biztosra abban, hogy a barátom nem szeret engem annyira mint én őt?"


... onnan, hogy ez a kerdes felmerult benned (tobbit el sem olvastam)

2020. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Jó vagy neki talonban, lelki szemetesládának, elmenni ide-oda, de annyit nem jelentesz hogy összejöjjön veled. Persze ezt nem mondja a szemedbe. Mi lenne ha beszélnél vele? Lehet hogy csak te látsz ebbe bele többet
2020. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Elég elszomorítóak de hát a valóság az valóság... 2-es válaszoló, én nem kifejezetten szeretnék vele hivatalosan összejönni, jobban preferálnám, ha barátság extrákkal lenne vagy valami ilyesmi. :)

Csak néha összebújni stb. én jelenleg nem szeretném elkötelezni magam egy párkapcsolatba.

2020. máj. 13. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egy szimpla barátság az ő részéről segittel neki mellette vagy ettől többet nem hiszem, hogy akar. Lehet hogy eleinte csak azért állt veled szóba mert te okosabb vagy de meg kedvelt. Sokszor előfordul, hogy barátságból szerelem lesz de sajnos nem mindig kölcsönös.
2020. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2es nem így megy a párkapcsolat:D

Nem azzal jössz össze, akit lelki szemetesládának használsz vagy szeretsz vele eljárkálni moziba. Azzal kéne együtt lenni, akit szeretsz.

Kérdező, ez a te részedről valószínűleg mostanában kezdett méllyebben kibontakozni. Én nem csodálkoznék, ha már pár hónap múlva már nem csak barátságot szeretnél extrákkal.

Viszont ha barátnője van, akkor talán még az összebújás sem esélyes. Ha esetleg bármelyikük is féltékeny típus, úgy nem hiszem, akkor is ha legjobb barát vagy. Remélem, hogy legalább olyan hülyeséget nem fog csinálni a barátnője miatt, hogy más ellenkező neművel nem beszélget.

Ha úgy ítéled meg, akkor viszont bevallhatod neki az érzéseidet. Ezzel nem fogod tönkretenni a párkapcsolatát és talán neked is könnyebb lesz a későbbiekben.

2020. máj. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 5-ös válaszoló! :))
2020. máj. 15. 17:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!