Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkoznátok itt gyakorin?

Barátkoznátok itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Szívesen beszélgetnék valakivel aki normális. 😀

F/19



2020. máj. 13. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert mindenki kamus
Nem mert itt sok a hlye
Igen, mert van 1-2 normális is
79 szavazat
1 2 3
 1/23 szamo77db válasza:
100%
Szívesen beszélgetnék veled, de azt hiszem, öreg vagyok hozzád.
2020. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én több emberrel is beszélgetek itt. Elméletileg kettővel találkozom is, miután véget ér Pesten is a kijárási korlátozás. Korábban szintén két emberrel találkoztam innen.
2020. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt csak normalis arcok vannak XDD csak meg nem találtam meg őket. Rossz emberek találnak meg mindig 😅 de én is szívesen barátkoznék 😁
2020. máj. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
én is szívesen beszélgetek.
2020. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Egy lány sincs, aki normális és párkapcsolatot akarna innen. Mindegyik szűk látáskörű és magának való. Azt hiszik tinder, fb jobb mint.
2020. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
Nekem is leher írni.
2020. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
A 3.válaszoló vagyok es lány 😆😅 szóval köszönöm szépen az előitéletet.😂 De nem ilyen vagyok és a párkapcsolatos témakör is bizonyítja,hogy sokan lógnak még ki a sorból.(ha esetleg ott olvasod a kerdéseket valaszokat) Nyugiii csak találsz majd egy csajt csak nála ezt ne hozd fel,mert nem egy nyerő duma😂😅
2020. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
már van külön kategória erre. menjetek oda
2020. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én az egyik exem gyakorin ismertem meg.

De mégcsak nem is ilyen párkeresős témakörben csupán elkezdtünk valami téma miatt beszélgetni aztán facebookon majd találkoztunk élőben. Teljesen normális volt évekig együtt voltunk.

Persze nem az a jellemző, hogy hölgyek itt keresnének párkapcsolatot de kedves normális emberek mindenhol vannak és ugyan úgy sok idióta is, ki kell őket fogni és lehet bármiről beszélgetni :D.

2020. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy vannak pozitív sztorik, köszi 👍😊
2020. máj. 13. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!