Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek?? Nagyon rossz

Alexitoka kérdése:

Mit tegyek?? Nagyon rossz

Figyelt kérdés
Sziasztok egy tinédzser vagyok és 3 évvel ezelőtt elköltöztünk és mostanában nem igazán vannak barátaim osztályomban nem nagyon szeretnek beszélni sem akarnak velem és nagyon egyedül érzem magam volt 1 nagyon régi barátom akivel felnőttem és nagyon jól kijöttünk viszont ő elment másik suliba így elhatároztam hogy felkeresem a bölcsiből hogy ők tudnának e segíteni de semmi így az utolsó reményt is elengedtem és egyre jobban kezdtek hiányozni a barátaim nekem ők mindig a szívemben maradnak ezt megmondtam nekik már 5 évesen és ők is ezt én remélem hogy nem felejtettek el :( nekem ez lelkileg nagyon nehéz esetleg tudtok segíteni abban hogy meghallgatnátok nagyon sokat jelentene nekem köszönöm szépen előre is egy két szép szó is segítene köszönöm és ezt is úgy írtam le hogy könnyeztem mert fáj lelkileg hogy akik voltak barátaim életben nem fogom őket többet látni innen üdvözöllek drága barátom hát ha látod ha látod akkor alex vagyok a bölcsiből kecskemét!!!
2020. máj. 15. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Na ezt mégegyszer, vesszőkkel, értelmes mondatokban, mert ezt így nem lehet érteni.
2020. máj. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia Alex! Ez nem meglepõ dolog, tini vagy, bekavarnak a hormonok. Idõvel lesznek új barátaid is, nem kell kétségbe esni, ez most egy ilyen idõszak lesz, de idõvel átmegy. Új hely, új barátok. Nekrm is néha eszembe jutnak a régi barátaim akiket 15 éve nem láttam, de az élet megy tovább, nem a múltban kell élni, hanem a jelenben. Keress új barátokat, tegyél érte valamit.
2020. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Hol a fenébe hagytad az írásjeleket? Ne haragudj de ez nagyon durva ahogy írsz!
2020. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia Alex!

Pár vesszőt legközelebb azért használj, mert így nehezen volt olvasható a kérdésed.

Bölcsiből nem hiszem, hogy emlékezni fognak rád:D Rengetegen az óvodára sem emlékeznek.

Menj el sportolni, lehetőleg csapatsportokat űzz és ott biztosan fogsz barátokat találni. Az évfolyamodból nem tudsz barátkozni? Vagy akár az egész iskoládból. Akár neten is kereshetsz barátokat, rengeteg ismerkedős oldal van tiniknek barátszerzés céljából. (Facebookon és instán is). Az iskoládban biztosan van szakkör és hasonló iskola utáni foglalkozások. Ott is barátkozhatsz.

A lényeg, hogy lény nyitott, de ne legyél nyomulós. Biztosan fogsz akár itt, a gyiken is barátokat találni :)

2020. máj. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kick boxolok 1 jó ideje és a vesszőket meg azért nem raktam ki mert gyorsan le akartam tudni a dolgot köszönöm mindenkinek
2020. máj. 15. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!