Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szakított velem a barátom, a...

Szakított velem a barátom, a "legjobb" barátnőm meg konkrétan les zar. Vagy csak én drámázom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés

miután szakítottak velem, azonnal írtam a "legjobb" barátnőmnek, beszélgettünk róla messengeren, de nyilván nem olyan, mint amikor élőben sírhatja ki magát az ember a másiknak...


Másnap írtam neki, hogy találkozunk-e. Röviden írta, hogy "a parkban van". Kérdem milyen park, tudunk-e talizni... Erre megint jóóóval később, hogy a "a csajokkal". (zeneelméletről a barátnői). erre írtam, hogy akkor mindegy.

Többet nem is írtam neki a talival kapcs., még másnap kérdeztem vmit tőle, arra is egy egyszavas válasz... Semmi kérdés, hogy hogy vagyok, mi a helyzet most velem... Nekem egyértelmű volt, hogy a szakítás után szeretném kibeszélni magam neki, úgy látszik őt ez nem érdekli.

Egyébként ez a lerázó, les zarom magatartás jellemző rá, de nem hittem volna, hogy mikor szükségem lenne rá, akkor is így viselkedik.

Szerintetek zárjam le ezt a barátságot? Sajnos más nincs az életemben, csak anyukám, a barátnőm és a voltbarátom.



2020. máj. 18. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában egyre több helyen olvasom hogy a nők is kiábrándulnak a többi nőből, meg hogy ezek nem is igazi barátságok.


Amúgy nem hangzik valami jól, szerintem ne erőltesd ezt a barátságot.

2020. máj. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell föltétlen most megírnod, hogy vége ennek a barátságnak, mert hátha előbb-utóbb vmi csoda folytán érdeklődni fog felőled, de ha ennyire tojik rád, akkor mit tudsz mást csinálni, te se keresd, mert semmi értelme.
2020. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Hja, a nők, és az ő "barátságuk"...
2020. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem barátság. Amikor szüksége lenne az embernek a barátjára ott kellene lennie nem pajtizni a csajokkal a parkban. Konkrétan leszarja hogy te éppen min mész keresztül. Nekem sincsenek barátaim ha gondolod szívesen meghallgatlak. Nyílván nem olyan mint egy barát de több a semminél.
2020. máj. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi barátság hanyagold nem ér annyit az egész. Nem éri meg.
2020. máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!