Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik még olyan lány, aki...

Bibli70 kérdése:

Létezik még olyan lány, aki szereti a bluest és a rockot, a 70-es évekből?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam ezen, de én még személyesen nem találkoztam ilyennel.

Érdekelne hogy ez a fajta kultúra létezik e még egyáltalán, most meglátjuk. Én amúgy gitáron játszom is ebben a stílusban. Néha elpattintok mellé egy polgárellenes cigarettát, de az csak hab a tortán. 21/F



2020. máj. 18. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem annak a korszaknak is a rock zenéjét, mondjuk elég sok lányt és srácot ismerek, aki ugyanígy érez.

19/L

2020. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De miért fontos h lány legyen? Amúgy én kb csak ilyen embert ismerek. Mindenkinek vannak kedvenc zenéi a 70-es évekből. Nekem speciel a legnagyobb kedvenceim inkább későbbi zenekarok, és a 60-as évekbeli rockzenét asszem jobban kedvelem a 70-esnél. Doorc, Cream, Hendrix, Soulbenders, ugye ezek már meghaltak, meg drogfüggők lettek a 70-es évekre.


Mondjuk 70-ben meg ott van King Crimson, meg a Yes. Persze alapvetően mindenféle rockzenét szeretek, de már nem hallgatnék magamtól Led Zeppelint, vagy Ac/dc-t. De ha valahol meghallom akkor tök jó.

2020. máj. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért mert arra vagyok kíváncsi, hogy stílusban hozzám illő lány létezik e, akivel tök jól el lehet beszélgetni ezekről és innen már bármiről ugye.

Miért hallgatsz már Led Zepet és AC/DC-t, a mainstreamen kívül nagyon komoly anyagok vannak még. Nyílván nekem se csak a 70-es jön be, de kb ez az ami átfedést ad.

2020. máj. 20. 01:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjál vmi olyat amit kevesen ismernek 70-ből. Én csak a mainstream zenéket ismerem ebből a korból.


Egyébként vmi faluban laksz?

2020. máj. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért laknék faluban, vagy ez honnan jön? Amúgy nem. Másrészt ha érdekel a fentebb említett anyag akkor AC/DC-től a Powerage, Stiff upper lip, Flick of the switch albumok, de igazából az összesen van egy csomó jó szám. Led Zeptől, a 2-3-4-eseken.
2020. máj. 20. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, néhány éve játszottam az All along the watch tower-t ahogy azt kell a tanárbulin és egy kolléganőm totál belémzúgott :-)
2021. jan. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Régen kérdezted már, de igen létezik, mert én is szeretem. 25/N
2022. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!