Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért almodok sokat a volt...

Miért almodok sokat a volt legjobb barátnőmről és mit tegyek hogy el tudjam felejteni ?

Figyelt kérdés
Lassan három hónapja hogy úgy döntött hogy véget vet a kapcsolatunknak. 3 éve voltunk legjobb barátnők és mindig ott voltam neki ha szüksége volt rám és mindent együtt csinaltunk. Persze emelett sokat veszekedtunk aprosagokon is. 3 hónapja úgy döntött hogy vége, mert ő nem tud engem támogatni. Rossz idoszakon mentem akkor keresztül és szükségem lett volna a legjobb baratnőmre, de ő folyton csak mondta hogy támogat meg találkozunk még minden,de minél több idő telt el ezek csak szavak lettek és tett az nem történt. Ezután felhívtam hogy megkérdezzem mi lesz most és akkor telefonba hirtelen közölte velem hogy vége és nem tud támogatni stb. Ezzel hogy ezt tette mégjobban belelökött a gödörbe és azóta se sikerült kimásznom belőle.Még most is szoktam sírni miatta és gyakran álmodok vele,de az álmomban is úgy jelenik meg mint a való életben történt. Próbálom kitörölni őt, de csak rövid időre sikerül. Ő volt a legjobb barátnőm és én olyan ember vagyok aki nehezen barátkozik és inkább visszahúzódó. Hatalmasat csalódtam benne, de mégse tudok túllépni rajta. Tudtok valami tanácsot adni nekem ?

2020. máj. 18. 11:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes. Még csak 3 hónap telt el. Nekem egy fiú volt 7 évig a legjobb barátom és ő egyik pillanatról a másikra tiltott mindenhol. Ezután egy darabig próbáltam úgy felfogni a dolgot,hogy akinek ennyit érek,azt nem kell sajnálni és büszkén felhúztam az orrom. Néhány hónapra rá jött egy nehéz időszakom,akkor sokat gondoltam rá,hogy milyen jó lenne vele megbeszélni,ahogy anno bármi mást is. Most,hogy abból az időszakból kijöttem nélküle,már úgy vagyok vele ismét,mint az elején. Ez történt 1 éve,de még mindig szoktam róla álmodni. Van,amelyikben úgy beszélünk,mint ha semmi nem történt volna,van,amelyikben rámír és elmagyarázza,hogy félreértés történt és azért volt ez az egész..ez szerintem természetes,tudat alatt magyarázatot szeretnék találni az eltűnésére és így jön elő. :)
2020. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!