Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nem szeretné...

Mit csináljak, ha nem szeretnék elmenni a szülinapi bulijára?

Figyelt kérdés
Az egyik szomszédunknak a lányának most lesz a szülinapja, de nagyon nem szeretnék elmenni. Anyukám nagyon kedveli a gyerekeket és a szüleit is és azt mondja, ha mindenből olyat rendeltek amit én is ehetek akkor illetlenség lenne nem elmenni. Én viszont nagyon nem kedvelem őket és lenne sok jobb dolgom annál hogy elmegyek ide.

2020. máj. 18. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Menjek el és tettesem el hogy jól érzem magam
Nézzek be egy kb. fél órára
Találjak ki valami kifogást
24 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt eleve nem értem, miért kell összejárogatni bárkivel csak azért, mert "illik". Az élet rövid ehhez.

Másrészt megmondod, hogy járvány van és ezért most nem mész társaságba bulizni. Most könnyű az ilyen helyzet, ezzel bármit meg lehet úszni, és még igaz is. :)

2020. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szólj időben, ha meghívtak, hogy egyéb elfoglaltságod lesz, sajnos nem tudsz menni. Gondolom valamilyen érzékenységed lehet amiért rád külön kell készülni. Viszont ha már korábban el lett fogad a meghívás ésvásároltak a részedre , akkor illik elmenni egy félórácskára. Persze ha anyád szervezkedett a hátad mögött akkor is mondható, hogy nem szólt időben vagy nem tudott róla hogy más programod van.
2020. máj. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy azt tedd, amit az 1., és a 2. mond, vagy menj oda egy fél h.-ra, és tipli.
2020. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Mi az istencsodájáért kell a szomszéd gyerekét ennyire az egekbe emelni csak mert születésnapja van, azt nem értem. Amúgy meg ne menj el, kész, fogd rá a vírusra, most az a legkönnyebb és legegyszerűbb.
2020. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!