Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez figyelemfelkeltési kísérlet?

Ez figyelemfelkeltési kísérlet?

Figyelt kérdés

Egész gimiben legjobb barátok voltunk, de megváltozott és nem túl jó irányba, karantén előtt összevesztünk és nem beszéltünk azóta. (bunkó volt másokkal, én pedig kiálltam értük és rám üvöltött, hogy ne merjek hozzászólni és nem is tettem)

Régebben is előfordult, hogy utánozott: bedöglött a régi telefonom és használhatatlanná vált, vennem kellett egy másikat, ezért dolgozni is mentem, hogy meglegyen rá a kellő pénz.

Meg sem jött még az új telefon rákezdett arra, hogy milyen gagyi az övé és semmire sem jó... végül vetetett szüleivel egy közel 200k-s telefont és állandóan azzal jött, hogy neki milyen jó, de ráhagytam.

Szülinapomra kaptam egy kihúzókészletet, annak is a mini verzióját és egész sokat használtam, erre ő vetetett egy giga csomagot belőle és látványosan megdicsértette mindenkivel.

Évekkel ezelőtt koreaiul kezdtem el tanulni és amikor megtudta, kitalálta, hogy ő is elkezdi. Nekiállt kdrama-kat nézni és kisebb koreaboo lett belőle. Mindig azt hallgattam, hogy éppen ilyen meg olyan keleti sorozatokat néz és hogy milyen sokat ért belőle... Én azért tanultam és tanulok ezen a nyelven, mert érdekel és szeretném jól elsajátítani, de amit ő csinál..

Viszont most karantén alatt durvult el a dolog, szerintem legalábbis. Ha tanár posztolt, mindig ugyanúgy reagált rá, mint én és ő alapjáraton like-on túl mást nem használ, de most elkezdett mással is reagálni. Ha valahol kommentet kért a tanár/ diák, akkor lemásolta azt, amit én írtam szó szerint ugyanúgy ésvolt, ahol véleményt kellett nyilvánítani. Ha én csináltam valamit, ő megtette ugyanezt... És nagyon zavar, hogy mindent ugyanúgy csinál, mint én.

Szerintetek miért csinálhatja? Azt akarja, hogy én írjak rá, mert büszkeségből ő nem fog? Vagy mi állhat a háttérben?


2020. máj. 18. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak egyszerűen irigy rád,amiért neked mindened megvan saját erőből,de lehet ,hogy nem állt szándékába leutánozni téged,csak így fogtad fel. Valószínübbnek tűnik az irigység.
2020. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!