Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A karantén alatt erősödtek a...

A karantén alatt erősödtek a barátságok?

Figyelt kérdés
Jót tett, hogy nem találkozhattatok és csak chat vagy hívás volt? Utána milyen volt újra? :)

2020. máj. 19. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez az időszak minden baráti (és szerelmi) kapcsolatban vízválasztó.


Van bnőm, akivel erősödött a barátság, mert csomót dumáltunk, és bicikliztünk a természetben.

És van olyan is, aki bszott válaszolni chaten, megbeszéltük h hívásozunk - csszett jelen lenni, van aki egy boldog szülinapot üzenetre nem volt képes reagálni, megnézni se.

(Aztán instán látom, hogy ezek ketten egy harmadikkal nagyban nyalják egymás popsiját:))))


Úgyhogy arra mindenképp jó h felismerd ki a jó barát és ki nem, ki az, aki tesz a barátságért és ki nem, kit lehet elengedni, ha szomorú szívvel is, és kit nem.

2020. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy osztálytársammal suliban egyáltalán nem beszéltünk. (Mindketten lányok vagyunk.)


Aztán elkezdtünk beszélgetni instán, mémeket küldözgettünk, tök jófejnek tűnt, gondoltam végre jóba leszünk szeptemberre. De bevettem egy csoportba, ahol kiderült, egy férfigyűlölő idióta. A csoportból kidobták, és nekem kezdett privátban rantelni, hogy milyen hülyék a többiek. Na itt már egyáltalán nem kedveltem... De szerintem még erre nem jött rá.



Tehát, ha ezt 2 nappal ezelőtt kérdezed, a válaszom az lett volna, hogy a barátságaimnak jót tett a karantén, de mint kiderült, nem.

2020. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátságomnak nem tett jót a karantén egy idő után ellaposodott a barátság.
2020. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!