Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy látod ezt?

Hogy látod ezt?

Figyelt kérdés

Viszonylag könnyen ismerkedem, lányokkal mindenképpen, leginkább netes beszélgetések ezek(főleg most ugye).

Megismertem mostanában több lányt, ebben nincsen több, mint beszélgetés, nem is cél az, hogy több legyen. Keresnek is engem sokat, én is kedvelem Őket, viszont egy idő után telítődöm velük. Ezt úgy kell elképzelni, hogy mindennap beszélünk vagy pár naponta, akár lelkizek velük és kitárulkozik érzelmileg(nyilván nem mindenki,aki olyan típus és van már köztünk olyan bizalom) és megértem Őt és elfogadom, tehát bensőséges beszélgetések ezek.


Tényleg figyelmet és összpontosítást igényel ez, hogy megértsem és a helyzetébe tudjam képzelni magamat, akár, ha nem úgy látok valamit, ahogy Ő, akkor az egot letenni és megérteni a mondandóját.


Szeretek velük beszélgetni, de tele leszek egy idő után és nem vágyom a komolyabb hangvételű beszélgetésekre és a lazábbakra sem.

Ilyenkor egy kicsit elvonulok magamban, pár napra és a saját gondolataimmal foglalkozom, viszont ilyenkor egyedül érzem magamat.


És a sok szövegelés után jön a lényeg..😂😁


Ez a sok szöveg tényleg annyit jelent, hogy képes vagyok barátokat szerezni, természetesen a beszélgetéseink nem egyoldalúak, nem csak én vagyok a hallgató és a befogadó.


És a gondom.


Egyedül érzem magamat, de nem vágyom társaságra, viszont nem szeretnék magányos lenni.


Valaki érti azt, hogy ebben az egy mondatban milyen érzések vannak benne? Találkozott evvel valaki már? Hogyan tudnám ezt kezelni? Mi a megoldás?


2020. máj. 19. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok. ;)


"Egyedül érzem magamat, de nem vágyom társaságra, viszont nem szeretnék magányos lenni."

Kutyád, macskád van-e?

2020. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem társra vágysz és családra? Olyan közegre akik fizikailag elérhetőek, jól ismernek és támogatnak, céljaitok közösek? Nem tudom melyik korcsoportba tartozol, de a mai 20-on 30 éveseket valamilyen láthatatlan erő sodorja a teljes elszigetelődés felé, pedig a képlet egyszerű és működik.
2020. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha magányt érzel, akkor valamilyen társasági szükségleted nem elégült ki.

Ez egy párkapcsolati igény lenne benned?

Vagy esetleg egy mélyebb barátságra vágysz?


Látsz valamit a társaktól, ami neked nagyon hiányzik?


Tehát én arta gondolok, hogy sok embert megismersz, megkedveled őket, viháncoltok, de gyakorlatilag felszínes marad a kapcsolat, és te valami mélyebbre vágynál. Mit gondolsz erről a felvetéseől?

2020. máj. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!