Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van -e értelme? Hülyének...

Van -e értelme? Hülyének érzem magam

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy erőfeszítés kellett hogy írjak ide. Ugyanis eddig csak néző voltam szó szerint (egyszer sem írtam)

De aztán mondtam hogy egye fene,hátha itt kapok olyan választ amire szükségem lenne.

Van egy fiú akivel pár hónapja beszéltünk,az elején barátságnak indult de aztán bevallotta hogy szerelmes belém. Tudni kell róla hogy ez a fiú hamar túl lép máson,viszont vannak érzései. Nem tudtam felfogni hogy szerelmes belém..mivel..A LEGJOBB BARÁTNŐM EXE. Tanácstalan lettem..úgy döntöttem elmondom a barátnőmnek,vele sikerült is ezt megbeszélnem. (közbe minden nap beszéltem a fiúval,aki amúgy az osztálytársam is).Volt egy nap amikor azt éreztem kezdem nagyon nagyon megszeretni..lett belőle egy 3 napos "több mint barátság" vagy nem tudom hogy lehetne ezt nevezni. Aztán kb 3 nap után rájöttem hogy nem tudok vele együtt lenni..mert a barátnőm exe és úgy gondoltam hogy nekem akkor sokkal fontosabb a tanulás.Ezért megmondtam neki hogy nem szeretnék MÉG barátja SE lenni...azóta eltelt több mint 1 hónap...és most azt érzem kész vagyok egy barátságra..nagyon sokat gondolok rá még mindig. De már én se tudom mit érzek iránta.Nem hiszem hogy készen állnak egy kapcsolatra. Mostanában nagyon magányos is vagyok..most veszítettem el egyik barátnőmet is..lehet ezért érzem azt hogy kell beszélgetőtárs? Kérlek..valaki segítsen :((( lécci csak értelmes válaszokat irjatok..köszönöm :) 3<



2020. máj. 20. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos magadban, akkor inkább hagyd.
2020. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.válaszoló: igazából félig biztos vagyok. Csak felmerülnek bennem a pozitív és negatív dolgok is ebbe., és én a fiút szó szerint a p.csába küldtem el..mert annyira nem tudtam mit tegyek..ezért érzem magam hülyének hogy most lehetnék -e vele barát
2020. máj. 20. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem jó ötlet, mivel ő többet akart, te meg maximum barátkozni. Amíg te se vagy biztos magadban, inkább hagyd. Szerintem csak arról van szó, hogy magányos vagy és jó lenne beszélgetni valakivel, de emiatt nem kéne a srácot piszkálni.
2020. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van...csak azt nem tudom hogy ő túl lépett -e már rajtam..mostanában eléggé magányos vagyok..biztos ezért van ez :(
2020. máj. 20. 16:00
 5/9 Enci4 válasza:
Hát, szerintem a legjobb barátnődet biztos zavarná, ha összejönnél vele... Nem lesz nagy gáz, ha ezt a fiút ejted, majd jön másik. :D De beszélgetőtárs mindenképpen kell. A barátnőddel, akinek az exe a fiú, azzal nem tudsz beszélgetni? By the way nem hinném, hogy a fiúval nagy batátságot tudnál kötni, mert ha dumáltok vagy bármi, mindig ott lesz a levegőben, hogy szerelmet vallott, és nagyon kínos lenne. Szerintem.
2020. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

Szoval. Velemenyem szerint biztosan jol esne a fiunak egy bocsanat keres amiert elkuldted melegebb eghajlatra. Neked pedig egy barat/beszelgeto partner is jol jonne. Tehat azt javaslom tarts vele "haveri"/ barati kapcsolatot. Legjobb baratnod pedig biztosan meg fogja erteni hogy csak bartok vagytok, o erez csak tobbet irantad(marmint a fiu), maskulonben milyen legjobb barat o nem? :). Ne bankodj ez miatt. Beszelgess tovabbra is a sraccal. A masik baratnod miatt akit elvesztettel, pedig ne legyel szomoru hiszen jobb ha elobb derul ki hogy nem illetek ossze vagy nemtom minthogy kesobb pl. befolyasolhassa az eletedet egy "mergezo (barati!) kapcsolatkent". Ennek igy kellett tortennie. Osszegezve: baratkozz, tanulj, sopord le a rosszkedv, es a banat porat a vallaidrol, igy boldog baratokkal es vidamsaggal teli eletet elhetsz... Persze addig amig nem utkozol masik problemakba, hiszen az elet teli van problemakkal, es meglepetesekkel. Remelem tudtam segiteni :).

Vagy csinalj amit akarsz, vagy jonak latsz nemtudom XDDD lehet zoldsegeket rizsazok vagy mi XDDD

2020. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha a fiúnak van esze, majd téged fog ő elhajtani, mondván tudod kivel szórakozzál.
2020. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Clay Morrow ***** válasza:
Nincs, hagyd a fenébe, őt is megkíméled és magadat is, ha nem vagy valamiben holtbiztos, főleg ilyen helyzetekben, nincs értelme belekezdeni, mert a menekülési vágy újra feltör egy idő után.
2020. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat🙏💗ugy dontottem hagyni fogom.. :)
2020. máj. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!