Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok túl birtokló?

Én vagyok túl birtokló?

Figyelt kérdés

Már 6 éve, hogy én és a legjobb barátnőm csak ketten vagyunk. Erre a semmiből jött egy harmadik tag, aki amúgy csak a barátnőmmel van nagyon jóba. Most is találkoztunk volna, és után náluk aludtam volna. De kb. egy órával a találkozó előtt szólt a barátnőm, hogy jön a harmadik tag is. Na mondom szuper, így már kedvem sem volt menni. Az a baj, hogy így nem tudok vele olyan témákról szívesen beszélni, mert ott a harmadik tag, aki amúgy mindig közbe vág a szavamba. Megírtam ezt szépen a barátnőmnek, de ő volt felháborodva, mert ő azt hitte, hogy ez már milyen jó hármas barátság.


Tényleg túl zárkózott, birtokló vagyok?

Köszönöm a válaszokat.



2020. máj. 21. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én igazat adok neked, de sajnos ebből valószínűleg te fogsz kijönni rosszúl. Sajnos már az új barátnő pártját fogja... így ha nem alkalmazkodsz, leráznak (néha még akkor is, ha alkalmazkodsz).

Nem tudom mi lesz ennek az egésznek a vége... De én neked drukkolok.

2020. máj. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) és az a baj ők egy városban laknak, én pedig egy kis faluban. Össze is járnak és engem meg sem hívnak
2020. máj. 21. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez már veszett fejsze nyele....neked valószínűleg többet jelentett ő mint fordítva. Neki már ott az új és szerintem ez veletek már nem fog sokáig tartani hacsak nem nyelsz egyet és viseled el.
2020. máj. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok okosat mondani mert ha nem fogadnak el akkor te húzod a rövidebbet. De ha alkalmazkodol is akkor is pórul járhatol.
2020. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!