Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs kedvem a barátaimmal...

Nincs kedvem a barátaimmal beszélni, normális ez?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje azt veszem észre, hogy nem hiányoznak a barátaim, nincs kedvem beszélni velük, ha írnak nem írok vissza. Sokáig laktam egyedül, teljesen magamra utalva és azóta olyan mintha minden hidegen hagyna, nincs kedvem beszélgetni senkivel, nem érdekelnek az örömeik, problémáik. Legszívesebben magamra zárom a szobát és jól elvagyok egyedül. Ami miatt már bűntudatom van, mert érdeklődnek irántam és tudom, hogy szükségük lenne rám, de egyszerűen nincs hozzájuk kedvem, miért van ez? Tudom, hogy nagyon bunkónak tűnik, és nem tudom miért viselkedek így.

2020. máj. 21. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
"ha írnak nem írok vissza" ... ezt jol teszed :)
2020. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd beszelsz veluk, ha megjon a kedved.
2020. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem jó ha van egy,már azzal sincs kedvem.
2020. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Baratsag nem kotelesseg ... mint inkabb lehetoseg.
2020. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy úgy járj, hogy mire kilábalsz ebből és már beszélnél, találkoznál velük, addigra már találnak maguknak más társaságot és rád nem lesz szükségük.
2020. máj. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló van.

Leszívnak az interakciók másokkal, pedig nem energia vámpírokkal vagyok körülvéve, hanem a csodálatos barátaimmal :) Szóval nem győzöm tartani a tempót, mert tudom, hogy működtetni kell azt a barátságot és megérdemlik, de mostanában egyre kimerítőbb.

Ahogy írtad is kulcsszóként, a fásultság állhat emögött. Változatosságra lehet szükséged, egy kicsit kimozdulhatnál velük. Nekem segít.

2020. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes . Én is pont így vagyok . Már 1 hónapja nem foglalkozok a barátaimmal . Rosszúl is érzem magam , de egyszerűen most jobb egyedül . Nem vagyok depis , se szomorú , rendszeresen sportolok és dolgozok . Szóval a fene tudja miért alakult ki nálam is ez .

:)

2020. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat akik most vannak, lettek igy ezzel, azok ne csodalkozzanak. Ebben a ket honapban talan ez egy onvedelmi reakcio lett.

Kesobb valtozhat, ha ez csak mostansag van.

2020. máj. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Normális.az embernek kell néha magány,hogy önmagával legyen. Hogy csakis saját magával foglalkozzon. Elmélkedjen.
2020. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!