Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek èrdemes erőltetni...

Szerintetek èrdemes erőltetni ezt a barátságot?

Figyelt kérdés

Felnőtt nő vagyok,de már relatíve nem fiatal.Van egy fèrfi ismerősöm ,akivel több,mint egy ève beszèlgetek,ès mostanában úgy èrzem nincs mindig jó hatással rám.Elèg szókimondó,ami nem baj,mert egy barát mondja meg az igazat,ha jó ,ha nem(azèrt barát).Sokszor tapasztalom az utóbbi időben többször ad olyan tanácsot,amire inkább nem hallgatok,mert azt èrzem el akar tèríteni olyan dologtól,amiben biztos vagyok.Arra akar rábeszèlni,hogy keressek másik munkát,hagyjam ott azt a munkahelyet,ahova vègre beilleszkedtem,ès jól èrzem ott magam

.Szerinte többre vagyok kèpes,vállalkoznom kène,leèrtèkelem maham,de èn tisztában vagyok a kèpessègeimmel,ès egyèbkènt is vannak gyerekek,ès nem akarok ugrálni.Továbbá van egy kapcsolatom,amiben vègre egy húron vagyon a másikkal minden tèren eddig(kèt èlettárs után),ès ráakar beszèlni,hogy dobjam,mert van egy enyhe fogyatèkossága,de èn nagyon vonzódom hozzá(tetszem,annak,aki lebeszèl)



2020. máj. 21. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed magad a társaságában? Bízol benne, hogy jót akar neked?

Ha két igen akkor érdemes erőltetni.

Ha bármelyikre nem a válasz akkor meg lehet pihentetni kicsit a kapcsolatod vele.


(Amúgy az ha bátorít hogy többet próbálj meg elérni nem biztos, hogy rossz dolog. Lehet ő nem érzi annyira rajtad, hogy elégedett lennél a mostani helyzeteddel.)

2020. máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ott gyanús, hogy már a párodtól is el akar választani, lehet többet akar csak jól titkolja?

Volt ilyen ismerősöm, egy srác nyomult mint az állat, de mindig mondta, hogy csak barátkozni akar. Adtam neki egy esélyt. Aztán mikor pl meséltem neki, hogy épp randizok egy sráccal aki nagyon tetszik és lehet komoly lesz akkor teljesen kiakadt, és egyből mondta hogy tuti csak meg..ni akar.

Később elég erőszakosba átment a srác, pont ahogy írod. A saját akaratát akarta rámerőltetni, mintha nekem nem lenne jellemem. Elegem lett és dobtam. Aztán számon kért h ha nem kedvelem akkor miért randiztunk olyan sokat, meg már alakult is valami közöttünk. Álomvilágban élt, soha nem randiztunk, soha nem tetszett semennyire. Szóval lehet a csávó is ilyen kis alattomos veled?

2020. máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!