Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a vagyoni helyzeted miatt...

Ha a vagyoni helyzeted miatt nem barátkoznak veled valahol, akkor mit teszel?

Figyelt kérdés

Sajnos többször előfordult már velem suliban, vallási közösségben stb. hogy elutasították a barátságom mert nem vagyok elég vagyonos, nincs elég pénzem.


Nem tudtam sosem elutazni velük, illetve több ruhám is szakadt mert nincs pénzem új ruhákban járni. Több nadrágom, pulcsim is csak használtasból van. Illetve unokatesóim nekem adják ha kinövik.


Mit lehet ilyenkor tenni? Nagyon szeretnék barátkozni, de anyukámék nem tudják finanszírozni az új ruhákat. Emiatt sajnos esetlenebbnek érzem magam köztük. Ékszereim, karórám és nyakláncom sincsen.



2020. máj. 23. 00:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
84%

"Nem, hanem sajnos szakadt pl némelyik nadrágom és kinéztek emiatt. Szakadt az alja a cipőnél kicsit. Volt aki hangosan szóvá tette."


Ha tudnád, én hányszor mentem kopott, szakadófélben lévő cipőben, ócska nadrágban barátokkal találkozni :) Meg is jegyezték, röhögtünk rajta egyet és továbbléptünk. Egy IGAZI barát ilyen, ha te más reakciót kapsz, ott nem veled van baj.

2020. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!