Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két barátom nagyon összeveszet...

Két barátom nagyon összeveszett, engem is érint,hogy békítsem ki őket?

Figyelt kérdés
Az egyik nem hajlandó beszélni a másikkal, még a bocsánatkérés ellenére sem. Kértem többször is, hogy beszéljék meg, de rám sem hallgat, a másik fél bocsánatot kért, aki egyébként tényleg hibás, de a másik meg már túltolja a haragtartást, szerintem. Mégis mit csináljak? Mindkettőjüket szeretem, nem akarok dönteni közöttük.
2020. máj. 23. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, nem a te dolgod.

Nekem is volt ehhez hasonló helyzetem, én választottam aztán mikor a két illető már kibékült az akit nem választottam még utána is haragudott rám.


Mond el mindkettőnek, hogy te lezártnak tekinted az ügyet, csinálnak amit akarnak de te nem fogsz választani, továbbra is mindkettőjükkel jó viszonyt próbálsz ápolni.

2020. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne tégy semmit, majd megenyhül. Persze attól függ, hogy mit is tett a másik.
2020. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Neheziti a kerdest, ha mondjuk lany vagy a ket baratod fiu es mindketten beled vannak zugva.
2020. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a szitu volt velem is. Az egyik hibázott, a másik túlreagálta. Próbáltam őket békíteni, de hiába. Nekem nem volt közöm az ügyhöz, így nem álltam senki mellé. Ezt mondtam is nekik, hogy nem az én dolgom, így pártatlan maradok. Megértették. A mai napig mindkettővel jóban vagyok.
2020. máj. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most meg hadd ragodjanak, meg emesszek.

Azzal foglalkozz csak, hogy ne probaljanak valasztas ele allitani. Mutasd, hogy te semleges vagy.

En ezutan joval kesobb probalnek segiteni. Utana ha nem akarjak, feladnam.

2020. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!