Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik fiú-lány barátság?

Létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Persze, legjobb barátság is lehet
Csak haveri szinten
Nem: az egyik előbb-utóbb biztos többet akar
Max ha a fiú meleg, a lány meg leszbi
72 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Tapasztalatból írom, hogy igen, lehet.
2020. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Létezik. Csak nagyon ritka.
2020. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de csak akkor, ha egyikuk se vonzodik a masikhoz.
2020. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

Igen, létezik.

A legjobb barátom fiú.

2020. máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Létezik.
2020. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Én magamból indulok ki, én egy fiúhoz vagy vonzódom,vagy semennyire nem érdekel. De akkor valahogy nem érzek kéztetést arra sem,hogy barátkozzak vele. Ha nem is akarok mindenképp többet,de valamilyen szinten érdekel úgy.

De persze mindenki más,én így vagyok ezzel

2020. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem. Max meleg fiú esetén. Mert a fiú vagy többet akarna,vagy az én esetemben,jön a féltékeny barátnője,aki felrúg 7 évnyi barátságot.

Mikor benne voltam,azt hittem,hogy van. Mert ő is úgy állt hozzám. De már látom,hogy nem működik...

2020. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik férfi barátomat 15 éve ismerem, jóban vagyok a feleségével és a férjem is jóban van velük.


A másikat "csak" 10 éve ismerem, szintén kapcsolatban van, sosem volt semmilyen probléma vagy féltékenykedés.


Szóval igen, működik.

2020. máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
nem igazán, ha mindketten heterok, sőt sztem a nők 99%-a alkalmatlan mély barátságra, mert csak használni akarják a másikat (mondom ezt nem hetero férfiként): lelki szemetes ládának akarnak használni, hisztiznek, mindenen problémáznak, borzasztóan passzívak. ja meg ha bepasiznak, jellemzően eltűnnek és elhanyagolnak mindenkit. az utolsó lány barátommal is ezért szakadt meg a kapcsolat.
2020. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos a tapasztalatom az, hogy nem. 2-szer sodort úgy az élet, hogy nagyon komoly, mély barátságot ápoltam a másik neművel. A végük az lett, hogy "én nem barátnak való vagyok", mindkét férfi szerelmes lett belém 😔

Ennek ellenére hiszem azt, hogy vannak olyan szerencsés emberek akiknek megadatott ez a fajta ritka barátság!

2020. máj. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!