Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 20 eves lanykent meg lehet...

20 eves lanykent meg lehet akar eletre szolo igaz baratsagokat kotni, talalni?

Figyelt kérdés

Mar egy jo ideje nem ismerek meg ugy uj embereket akik barataimma valnak pesig jolenne vmi tarsasagba tartozni

(Egyetem meg elottem , meg nem jarok)



2020. máj. 23. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lehetne. Még csak 20 éves vagy, még több, mint a fél életed ott van előtted. Ki tudja még mi lesz?
2020. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat csak mar vagy 6-7 eve ugyanez az allapot van igaz most dog jonni majd gimi utan a valtozas de rossz h mindug csak egy helyrol (most a regi gimis baratok) van 1-2 ember es pl ahol lakok ott senki
2020. máj. 23. 23:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, szintén 20 éves lányként. Ha gondolod írhatsz nekem és barátkozhatunk.
2020. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen még lehet, persze. Utána, a munka világában már nehezebb, de soha nem lehetetlen.
2020. máj. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de nehezen. Itthon még inkább. Egyszerűen a legtöbb ember önző és ösztönös érdekember, akik nem barátokat, hanem eszközöket, előnyöket, szórakoztató embereket keresnek.
2020. máj. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kábé húsz évesen kezdődik csak igazán az élet, hidd el! Egy csomó jó barátot találtam már én is azóta, mióta betöltöttem.
2020. máj. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Még fiatal vagy, annyiféle emberrel fogsz találkozni az életedben, biztos te is megtalálod a társaságodat :)
2020. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast
2020. máj. 24. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Lányként biztosan.
2020. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Még most jön a java 😉 én is 20 vagyok, sose voltak igazán jó barátaim csak ilyen elvagyunk egymás társaságában. Idén kezdtem az egyetemet és először én is csak érdekembereket ismertem meg, akik a párom miatt barátkoztak velem. Azonban a szakítás után egy nagyon jó baráti társaságra tettem szert. Napi szinten beszélünk és nem csak a tananyagok miatt. Ebben a helyzetben is rendszeresen érdeklődünk egymás felől. Szóval tapasztalatból mondom, hogy az egyetemen lesz igazán lehetőséged megtalálni egy társaságot, akikkel jól érzed magad. Még semmi sincs veszve. 🤗
2020. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!