Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vegyek neki...

Szerintetek vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés

Egy személlyel elég régóta online kapcsolatban vagyok, rengeteget beszélgetünk de mivel viszonylag távol lakunk nem találkoztunk sose, nagyon nem is tervezzük.

Nemsokára szülinapja lesz és nem tudom, hogy meg kéne lepjem valamivel vagy elég ha csak felköszöntöm.

Eleve rossz vagyok az ajándékozásban, és mivel nem is tudom a fizikai lakcímét így csak online ajándékok jönnek szóba.

Kb. ajándék utalványon kívül semmi se jutott eddig eszembe, azt meg kicsit személytelennek érzem, mert még régebben mesélte, hogy nem szereti ha meghívják pl. egy étteremben, mert úgy érzi mintha fizetnének a társaságáért. Eleve kicsit emiatt is félek, hogy hogy nézne ha kapna 10 ezer forintot, hogy "vegyél valami szépet".



2020. máj. 24. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges! Mindent leírtál, hogy miért ne.
2020. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kővári Kinga válasza:
100%
Szerintem is felesleges. Szerintem nem is várja el tőled, hogy ajándékot vegyél neki. Én úgy gondolom, hogy már annak is örülni fog, ha csak felköszöntöd, esetleg írsz hozzá egy monológot (mostanában általában ezt szokták, leírják a gondolataikat, felidézik, hogy hogyan is kezdődött a barátságuk, közös poénok stb.).
2020. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi, egy online ismerősömmel, hobby írók vagyunk, úgyhogy egymásnak (ajánlva) ajándékba írtunk novellákat. Én annak is örültem. :) Sőt már olyan online ismerősnek is írtam, aki nem ír novellákat, csak szeretne. Teljes meglepetés volt, nem árultam el előlre, mert hátha nem sikerül a szülinapjáig befejeznem a történetet, de sikerült, és nagyon kedvesnek találta. :)

Ha kiválasztasz valami szép képet, tortával, virággal, vagy például cicával - ha azt szereti -, annak is örülne, szerintem.

Vagy kereshetnél valami érdekes videót, és hozzátennéd: ez biztos érdekelni fog, és Boldog Születésnapot! Nem tudom. Én tuti biztos kitalálnék valamit, ami ha online is, akkor is ajándék, és érezné a gesztust, hogy gondoltak rá. :)

2020. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!