Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol,hogyan szerezek barátokat?

Hol,hogyan szerezek barátokat?

Figyelt kérdés

Van egy minimális barátiköröm de néha úgy érzem csak azért haverkodnak velem ,hogy "népszerűek" legyenek.Egy kissé fiús csaj vagyok személyiségileg és annó csak fiú barátaim voltak most még csak csajok de ,hogy őszinte legyek kissé kényelmetlenül érzem magam mellettük.Az is baj ,hogy a korosztályommal nem sok a közös. Én inkább szeretek beszélni a politikáról a művészetről -eseitekén animékről de ők inkább az az átlagos "trónok harcát nézünk oszt kirakjuk instás mert annyira érdekesek vagyunk" leginkább úgy tudnám jellemezni őket ,hogy nem vitaképes emberek .Hozzájárul a dologhoz az is hogy nem vagyok az a kezdeményező típus így a karantén idején kb 2 emberrel beszéltem. Szeretnék olyan barátokat akik nem tolják az arcomba mennyivel jobbak nálam.A kérdésem az lenne hogy ti hogyan szereztek barátokat?És ha esetleg hasonló helyzetben lévők vagytok vagy esetleg elszigeteltebbek és magányosak hozzátok az lenne a kérdésem :

-Hogy vagytok :)



2020. máj. 24. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy esetleg?? :)
2020. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szolnoki'^'
2020. máj. 24. 15:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam a vírus miatt, hogy beléptem levelezős oldalakra a neten és ott ismerkedtem olyanokkal akkor nem laknak messze tőlem és hasonló korú és hasonló az érdeklődési körünk.
2020. máj. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!