Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg vagy nem?

Meleg vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú barátom akivel egy osztályba vagyok (már végzősök vagyunk ha ez számít bármit is) az utóbbi másfél évben kezdtünk egyre közelebb kerülni egymáshoz stb. Kezdtem érezni hogy amúgy itt valami van gondolok itt arra hogy ha órán egymás mellé kerültünk játszott piszkált hozzámért ilyenek sokszor csinált olyat amit a többi fiúval nem nagyon. Én itt picit felbátorodtam na mondom próbálkozok sokszor volt olyan nap hogy nem igazán foglalkozott velem de volt olyan is hogy rajtam lógott.

Pár hónappal ezelött elhívott magukhoz lévén hogy nem volt mit csinálni a magammal vitt laptopon filmeztünk, na most úgy voltunk hogy 2 kissebb ágy közel egymás mellett egyiken én másikon ő lelógott a kezem és elkezdett vele szórakozni na mondom kihasználom a lehetőséget átfurakodtam magam félig oda mellé és amin meglepődtem az az volt hogy nem volt ellenére sőt a kezemet magára rakta és kicsit még a hajamat is piszkálta :D (van barátnője és sokszor kijelentette hogy nem meleg, plusz nem is szereti őket)

Kicsit hosszúra sikerült😅

17f



2020. máj. 24. 23:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy nem egyszer rámugrott úgy hátiba hogy utánna csak feküdjön rajtam 😅
2020. máj. 24. 23:28
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazából az is lehet, hogy neki az érintés az elsődleges szeretetnyelve. Szerintem szeret téged, csak nem szexuálisan :)
2020. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem meleg, ha van barátnője. De biszex még lehet attól. Kicsit fura a viselkedése. Én biztos tovább mentem volna!
2020. máj. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az igazat megvallva, teljesen összezavar és szerintem sejti rólam hogy meleg vagyok sőt lehet le is esett neki már, mikor végre volt egy jobb témánk egy facebookos beszélgetés közben elejtett egy két morzsát igaz elhülyéskedve teccesz stb amit remélem nem értettem félre, viszont azóta mintha direkt ignorálna nem szoktunk sokat beszélgetni de szokott írni néha,de már snapchaten se keres anyira (ott inkább szokott, nem vagyok az a nagy snapchates figura tbh.) Szóval jaa egyelőre csak várok hátha 😅
2020. máj. 26. 00:11
 5/11 A kérdező kommentje:
És még a kérdés alatti szövegem annyival kiegészíteném hogy utána estig úgy voltunk (nyilván azért a filmek közt volt szünet) de akárhányszor mentem vissza egyszer sem küldött el vagy bármi más.
2020. máj. 26. 00:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked kellene kicsit bátrabbak lenni. Ha közeledben van, úgyis feláll neked. Lássa vagy akár véletlen érezze is. Biztosan ő is reagálna rá!
2020. máj. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kíváncsi és egyszerre szégyelli, hogy ez foglalkoztatja.
2020. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát bízom benne hogy lesz valami köszi! 🙂
2020. máj. 27. 09:30
 9/11 Kaname90 válasza:
Na mi történt?
2022. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát azóta osszejött egy lánnyal én meg megmaradtam magamnak :((
2022. jan. 9. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!