Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet ennyi emberrel...

Hogy lehet ennyi emberrel kapcsolatot tartani? Lent

Figyelt kérdés
Hogy pl. 200- 300 lájk van a képen meg sok komment és nem értem hogy tud valaki ennyi emberrel sokáig jóban maradni mert nekem például a suli sok emberrel szétválasztott és soha életemben kb 90 felett nem volt. Tudom h nem ez határozza meg a dolgokat de azért bizonyos szempontból megmutatja kinek mennyi barátja van hisz ha egy “csúnyább” lány képét is ilyen sokan kedvelik az nem a jó kép miatt hanem ismertség miatt van. Csak kicsit rossz érzés h nekem szinte senkim nincs akik ilyenek. Vagy ha vkinek 250 követővel van 130 lájk másnak 500 követővel 60...

2020. máj. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi köze a valós barátságokhoz kapcsolatokhoz ennek.

Több verzió is van amúgy.


Van akik lájkot cserélnek, te lájkolod, ő visszalájkol (m,ert nem bunkó vagymi, kb mint a kutyák mikor egymás valagát szaglásszák)


Van aki veszi a lákokat stb-t, mert vannak erre megoldások, ahogy minden másra is a neten.


Egyszerűen minél előbb annál jobb neked, ha belátod, hogy a közösségi média 98% KAMU!


Itt van egy kis tájékoztató ezügyben.


[link]

2020. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ertem ezt h vki igy csinalja de mar nem 2012 van es nem minden esetben de azert tukrozi vki ismertseget, es van benne egy kis igazsag is.
2020. máj. 26. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Megosztogatja a dolgait mindenfelé, csoportokba stb aztán úgy.

Valamit minél jobban mutogatnak annál többen látják, de senki sem fog csak úgy keresgélni random.

Vagy azt gondolod, hogy a profilját nézegetik ennyien?

2020. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyitott profilú bárki láthat, lájkolhat bármit stb.


Nem valós mondom.

Beállítástól, terjesztéstől, és még egyéb "trükköktől" is függ.

Valakinek ez számít, mást meg nem érdekel, mert észreveszi a környezetében is a jeleket stb-t.

2020. máj. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Neeem, nem tartanak kapcsolatot. Ezek csak ilyen felületes ismerősök. Kb egyszer köszöntek egymásnak, aztán azóta oda-vissza megy a like.


Gondolom nem vagy teljesen extrovertált. Én sem.

De ők máshogyan működnek az emberi kapcsolazokat tekintve. Kisarkítás kövezkezik: Őket nem érdeklik a mély kapcsolatok. Csak a kicsapongás a felszínesség. Hogy minél több embert ismerjenek, és minél több emberről tudassák, hogy léteznek, és tudjanak viszont róluk pár dolgot. Mit csinál, ki ő, miért beszélt vele... és akkor ő ettől a csacsogástól feltöltődik. Neki ez ad energiát.

És ha van valaki, akivel egyszer egy napot együtt dolgozott 5 éve, és ő is ilyen szociális típus, akkor simán likeolják egymást oda-vissza. Amúgy ha 5 évig nem futnak össze, akkor nem is beszélnek.


Aztán persze van, akivel összefutnak. Lemennek a szokásos körök... de sosem tudnak meg semmit egymásról. Még azt is bekamuzzák egymásnak, hogy mennyit fognak találkozni, meb milyen programokat csinálnak egymással... lersze ezek 90+%-ban sosem valósulnak meg... kb illem szerint beszélik ezt meg.


Aki nagyon társasági ember, annak akár áltsulis korára összejon ennyi kapcsolódási pont facebook ismerősök formájában. Nyomatják egymásnak a kontentet a nagy semmire. És cserélgetik a likeot. 2-300 simán.


Szóval ennyi... ezek mögött nincs komoly kapcsolattartás. Nincsenek közös programok. Csak ismerik egymást, és like-ért cserébe like-ot várnak. És többnyire össze is jön.


Szóval ők „művészek”. Képesek beleültetni a másik ember fejébe, hogy érdeklődjenek irántuk, szimpatikusnak tartsák, felkeltsék az érdeklődésüket. De aztán ezt nem használják semmire...


Valójában kb 10 like van, ami számít. Anyudé, apudé, tesódé, egyéb rokoné, meg a 2 legjobb barátodé (akik tényleg barátok, számíthattok egymásra, és nem csak haverok), meg a párodé. A többi gyütt-ment senki, akivel csak ezek a felszínes semmitmondó beszélgetésekig lehet eljutni, azok nem számítanak semmit... max az egónak, de az semmit nem ér, ha nincs önbizalom.


90 like pedig bőven átlag feletti.

2020. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több ember, több probléma. Jó dolog a népszerűség, meg ha tényleg van annyi jó ismerősöd, de az legyen a lényeg, hogy ki az akivel tényleg megvagytok együtt.


Nekem is van vagy 220 ismerősöm, aztán? Amikor szarban voltam senki sem volt ott. Csak 1-2, és ennyi.


Lajkok nem kellenek. Boldogság. Az kell. Meg egy normális élet.

2020. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

90 - el csak a kb legtobbemet irtam de amugy atlagban inkabb 40-50.


Amugy azokra gondoltam igen inkabb it utolso leirt, mert azert nem ismeretlenek lajkoljak oket amiket elozoek irtak h csoportba rakjak stb, de ettol fuggetlenul meg igy is ugy tunik h van azert egy 5-8 rendes baratnojuk pl aki kozeli nekem meg kb 1-2 max.

2020. máj. 26. 20:11
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja es nem a 12 eves hanem 18-20 eves korosztalyra gondolok inkabb
2020. máj. 26. 20:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Masik h vannak ilyen anyukak is es nyilvan nem keregetik a lajkokat..
2020. máj. 27. 09:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!