Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem keresnek a barátaim?

Miért nem keresnek a barátaim?

Figyelt kérdés

2 jo barátom van/volt. Az a helyzet hoyg már kb pár hónapja nem vagyok nekik fontos az általános iskolai baratpkrol van szó.

Meg csak 1 év telt el azóta hogy véget ért a suli(ahova együtt jártunk) , hallottam már hoyg az ilyen barátsagok tönkre mennek. De ilyen hamar?

Én keresem őket de ők nem igazán, ez ilyen egyoldalú.Mintha nyűg lenne nekik,vagy nem is tudom mire hasonlítani. Pedig nem vesztünk össze meg semmi ilyesmi. Ők nem is emlékeznek a szép a emlékére amit együtt ateltunk?!

Most ott tartok hoyg már erőlködik majd ha akarnak velem beszélni megkeresnek, csak azért fájó



2020. máj. 26. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ne fuss olyan szekér után, amire nem férsz fel...ez a jelenség nem egyedüli. Megváltozott az életük, másra váltottak. Lehet, hogy kevés vagy nekik, erre gondoltál?


Ne törd magad, az élet ilyen. Belefutsz még néhány hasonló tasliba. Főleg ha csajozni fogsz..na ott sok meglepetés fog érni.

2020. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lesz még egy pár ilyen az életedben. A gimis öribarimat is akkor láttam utoljára amikor megkaptuk a bizonyítványt 😂. Igen rossz érzés, de tudomásul kell venned, hogy megváltozott az életük és már nem törődnek veled, de Te meg több vagy az ilyeneknél akik ezt művelik. Tartozol önmagadnak hogy ne kattogj rajtuk, ne marcangold magad és elengedd őket! Figyelj a tanulásra és majd leesik az álluk, akkor meg már bánhatják.
2020. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!