Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőmmel eltávolo...

A legjobb barátnőmmel eltávolodtunk egymástól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve vagyunk bff ek és már többször összevesztünk de taliztunk és mindent megbeszéltünk.Viszont karantén van és már suli sem lesz szóval talizni nem nagyon tudunk. Már nem is nagyon tudunk sajna miről beszélni de nem akarom elveszíteni...Esetleg veletek is volt már ilyen és ha történt, hogy oldottátok meg?

2020. máj. 29. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igazi, mély barátságok nem rekednek meg egy szinten, hanem pulzálnak, mint a szívverés. Nem kell pánikolni, ha kicsit távolabb érzed őt magadtól, a szabadság is beletartozik ebbe. Ha hiányzol neki, visszamegy hozzád, a barátok ehhez nagyon értenek! :)

Persze ha neked hiányzik, te is megtalálod a módot, hogy felkeresd, még sulin kívül is, nem? Ja igen, az, hogy már nincs suli, viszont karantén az van, az nem mód. Az kifogás ;)

2020. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Már nem is tudunk sajna miről beszélni de nem akarom elvesziteni..

Hát ha ezt írtad, magyarán gondolkodni kell arról hoyg miről beszéljetek. Tudom milyen ez voltam már ilyen helyzetben. Talán ideje másokkal is barátkozni akikkel megtalalod a közös hangot, ismerkedj.

Aztán majd lehet visszatalaltok egymáshoz vagy nem?! De hát ez az élet. El kell fogadni. Emlékezz a szép jó dolgokra amiket együtt ateltetek. Amuyg én is pont most hasonló helyzetbe vagyok.

2020. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Fogadd el. A barátságoknak előbb vagy utóbb vége lesz. Az már nem barátság ha csak azért találkoztok, mert "bff"-ek vagytok/voltatok.
2020. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!