Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan nem beszél velem?

Jogosan nem beszél velem?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú aki tetszett (most Bazsi). Az egyik barátnőm(barát1) bevallotta, hogy tetszik neki (ugye nem tudta h nekem is). Én próbáltam kiverni a fajemből a srácot de egyre többet találkoztunk. KB szerelmes voltam de nem mondtam el barátnő1-nek. A baráti társaságommal támogadtuk barátnő1et. Aztán együtt mentünk felszolgálni bazsival. Nagyon azt hittem h bejövok neki szóval vettem a bátorságom és barátnő1en kívül mindenki tudta a baráti társaságban hogy nekem is bejon bazsi(4-5fős baráti társaság, barátnő1 új benne). Mikor elmondtam, barátnő2 elkezdett dumálni bazsival. Meg kértem barátnő3mat h írjon a bazsinak h nekem tetszik, és azt mondta a barátnő3 h tökre van esélyem és beszélni akar velem a Bazsi. Na kiderült h tökre nem jövök be neki. Aztán mondom nincs veszteni valónk elmondom a barátnő1-nek. Hát azóta nem beszél velem de nincs vége a sztorinak. Barátnő2 miután kisirtam magam a hátán elmondtam h bejon neki Bazsi. Én mérges voltam aztán elfogadtam. A bazsival és barátnő2vel megbeszéltünk a dolgokat és tok jó barátok vagyunk de barátnő1 nem beszél velem.

Az a vicc hogy a pali nem is néz ki jól.

16/l



2020. máj. 29. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogosan. Minek mondtad el a barátnő 1-nek, ha amúgy se jöttél be a csávónak és sose lehetett volna belőle semmi? Magad alatt vágtad ki a fát.
2020. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam neki hazudni hisz rajta kivul sokan tudták. De tudja barát1 h nem tetszik a Bazsi és bocsánatot kértem h nem mondtam el. Arról nem tehetek h tetszett. Jó azért nem hazudok elcs*sztem. (+a csaj nem is beszélt a bazsival én meg már ismertem régebbről)
2020. máj. 29. 22:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint már nem tetszik
2020. máj. 29. 22:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Dicséretes dolog, hogy inkább őszinte vagy az emberekkel és ezt a szokásod tartsd meg.

Azonban vannak olyan helyzetek, amikor jobb, ha xy nem tudja az igazságot. Természetesen ez csak akkor igaz, ha az a dolog amúgy sem változtatna meg semmit ha nem derülne ki.

A te eseted pont ilyen lett volna.


De ha tegyük fel arról lett volna szó, hogy a fiúnak is bejössz és ő is neked, akkor tényleg jogos lett volna az, hogy elmondd barátnő1-nek a dolgot.

2020. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!