Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Próbál gyengiteni engem?

Próbál gyengiteni engem?

Figyelt kérdés
Halasztották egy évet és kimenten egy program segítségével külföldre gyakornoknak. Van egy lány aki tavaly töltötte be ezt a helyet és azóta kint dolgozik. Én alapvetően nagyvárosi lány vagyok, fontos nekem hogy később egyetemre menjek, valamint nem fogom magam ezen a helyen agyondolgozni (végzem a dolgom, de a szabadidomben tanulok vagyok utazom) , mert nem szeretném h kizsakmanyoljanak. A lány állandóan arról mesél nekem h jajj öt ezen a helyen mennyire szerettek meg hát ő volt a valaha volt legjobb gyakornok. Más dolgokat is szeret a fejemhez vágni, például h jajj hat de jó volt tavaly h ő minden héten többször elment bulizni blablabla. Én nekem erre például nincs igényem h non stop buliztak és úgyis alapvetően már több barátom van (akik nem csak ilyen jajj együtt partyzunk spanok) mint neki lassan 2 év alatt. Őszintén azt sem értem, hogy egyeltalan mi barátnők vagyunk e, mert kb abból áll h néha kajalumk meg kavezunk együtt, és akkor ő isteniti magát, én meg nem szimplán kedves vagyok vele mert ilyen a személyiségem. Amit nagyon pozitívnak találok benne, hogy ha segítségre van szükségem jön és segít, ezert nagyon hálás vagyok neki. De ezen kívül nekem mindenkivel sokkal mélyebb a kapcsolatom, ő tényleg csak magát isteniti meg azt sugallja hogy ő jobb nálam. Holott én vagyok az okosabb (már elnézést) és nekem van sokkal jobb hátterem, és a jövőben jobb lehetőségeket fogok magamnak teremteni mint ő. Én 20 vagyok ő pedig 23

2020. máj. 30. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Halasztottam*
2020. máj. 30. 12:27
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján nárcisztikus a csaj.Nem érdemes közel kerülni hozzá.Fogadd el nyugodtan a segítségét,úgyis csak azért csinálja,hogy önmagát fényezze vele,de ne menj bele a "melyikünk a jobb" játékába.(Az ilyenek nem szeretnek veszíteni.)Nem a barátnőd(nekik nincsenek barátaik,max. csodálóik),csak a munkatársad.Nem gond,ha kedves vagy vele,de maradj meg a felszínes kapcsolatnál.Bizonytalan önmagában,csak úgy képes nagy lenni(a saját szemében),ha másokat lekicsinyít.Lehúzni csak akkor tud,ha engeded.


P.S. :Fogsz majd kapni negatív kommenteket,hogy te vagy nárcisztikus,meg se érdemled a barátságát,stb.Ez egy ilyen oldal.Ezeket nyugodtan dobd a kukába.Amíg tisztában vagy a saját értékeiddel,addig nincs semmi baj.

2020. máj. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ :) igazad lehet, egy barátnője (nevezzük Marinak) van kb, akit én is ismerek. Mari is elég érdekes, az a vicces h az ő baratsagukban leginkább azt látom h Mari lelkiszemetesnek és csicskanak használja a lányt... Egyszer volt egy csajos este ahol a lány volt a házigazda, és ott volt egy barátnőm is (akivel tényleg jóban vagyok). Ő kérdezte h mi a véleményem róla én meg nem akartam kibeszelni és mondta h ja amugy aranyos én birom (mert tényleg sokat segít nekem) . Erre azt reagálta h ja igen, aranyos házigazda volt, mindig töltött neki új piát meg hozott kaját, de azon kívül neki annyira nem szimpi, meg az se tetszett neki h néha csak úgy random neki kellett a kozeppontban lenni. Lehet h minden kedevsseget azért csinál h istenitsek? És ezek szerint nem csak én érezek benne vmi furat, pedig az a barátnőm aki ezt mondta róla nagyon elfogado és liberális, neki aztán tényleg mindenféle barátai vannak.
2020. máj. 31. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja, valószínű nárcisztikus. Menekülj tőle, nekem volt szerencsém ilyen emberhez mint "barátnő", ne akard ezt magadnak.
2020. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!