Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nem tudok őszintén örülni...

Ha nem tudok őszintén örülni a legjobb barátnőm terhességének, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk mindketten. Nekem ez a dolog azért fájdalmas, mert 3 hónapja azért szakított velem a barátom, mert elmondtam neki, hogy én 30 előtt szeretnék gyereket.


Mindig érdeklődök a barátnőm hogyléte felől, segítek neki pakolásban, takarításban, stb...de mindig mikor erről beszélgetünk a sírás fojtogat.


Rossz barátnő vagyok?



2020. máj. 31. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
2020. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az alapján amit írtál, fontos neked, hogy érezze, hogy ott vagy vele, és támogatod. Ez a lényeg.
2020. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1%
Egy irigy mérgező ember vagy. Szegény lanyt sajnálom hogy barátnőjének gondol.
2020. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, akkor lennél rossz ember ha ezzel a barátnődet bántod
2020. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem vagy rossz ember.

Én azt tartom felelőtlennek, aki még be se fejezte az egyetemet és már potyogtatja a gyereket.

Vagy a pasinak/férjnek megfelel, hogy egy megélhetési anyuka lesz belőle? Mert jó eséllyel az lesz (jöhet a lepontozás)


Bár azt nem egészen értem, hogy jön ide a te szakításod. Te is akarsz, nyilván ő is akart, csak 2 évvel előbb, mint te. Vagy te is már most akartál volna?

2020. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


#5 Igen, felelőtlenségnek tartom én is, még 1-2 évvel ezelőtt beszélgettem erről Vele. (Nála már akkor is téma volt a gyerek). Mindig arra fogta, hogy a barátja/vőlegénye már "öreg" (majdnem 40), valamint nagyon régóta együtt vannak.



Azért fájó pont, mert pár éven belül szeretnék, és ezt életem szerelmével képzeltem el, aki lesarkítva a dolgot, emiatt dobott, mondván 5 éven belül tuti nem akar apuka lenni (akkor már 35 éves lesz). Nyilván friss a szakítás, és kicsit fáj, hogy a baráti körömben mindenkinek sínen van a szerelmi élete, csak az enyém nem. Nem éreztetem ezt a fájdalmamat egyik barátnőmmel sem, nem mondom nekik, próbálok Velük együtt örülni....

2020. máj. 31. 19:50
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de aki 22 évesen 40 éves pasinak szül, annak nincs sínen a szerelmi élete. Nem akarnék nagyon rosszmájú lenni, de ez még inkább csak ront a helyzeten szerintem. De ne legyen igazam.


A te 10 évvel idősebb pasid sem véletlenül hagyott el, ő nem akar gyereket, ő a fiatal feszes nőt akarja maga mellé mindig


#5

2020. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Nem feltétlen kell követni a csordát...
2020. máj. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!