Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meglátogassam egy barátnőmet...

Meglátogassam egy barátnőmet "titokban" vagy kérdezzem meg előtte őt is?

Figyelt kérdés
Mi végeztünk már a vizsgáinkkal, csak beadandók vannak vissza és arra gondoltam meglátogatnám egy barátnőmet, aki sokat segített távoktatás alatt. Ráírtam egy helyi barátnőjére (én 40 km-re lakok tőlük), hogy megadná e a címét és írta, megadja, de nem tudja jó ötlet lenne e, mert a napokban halt meg egy nagyon közeli hozzátartozója. Azt tanácsolta írjak rá inkább, de miután megtudtam mi történt elbizonytalanodtam. Nekem még nem mondta el, hogy gyászolna, nem tudom hogy erre mit írhatnék, mert elvileg én nem is tudok erről, zargatni meg nem szeretném. Arra gondoltam ráírok azzal, hogy szeretném meglepni és megköszönni, hogy segített, mikor tudnánk találkozni. Szerintetek ezzel illetlen lennék?

2020. máj. 31. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most mindennel hagyd békén!

Viszont egy pár őszinte sorral megköszönheted a segítségét.

Mellesleg az emberek 90%-a hülyét kap a váratlan látogatóktól és nagy fokú neveletlenségnek tartja.

2020. máj. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
El nem tudom képzelni, hogy jut valakinek az eszébe ilyesmi.
2020. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyílván a látogatás gondolata nem a halál hír után jutott eszembe, már korábban is terveztem, de akkor még vizsgák voltak. Tudom, hogy sokan nem szeretik a meglepetéseket, nem akartam teljesen az lenni, a barátnőjét kértem volna meg, hogy hívja el valahova és ott találkoznánk. Nagyon jó haverok vagyunk, azért is gondoltam korábban, hogy találkozhatnánk csaknem 3 hónap után. Így most természetesen szóba se jöhet nagyon.
2020. máj. 31. 22:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rosszat, kozvetlenul irj neki arrol, hogy mit szolna a talalkozashoz.
2020. jún. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem értem, hogy miért kell a meglepetés rész bele. Ha tényleg barátok vagytok, akkor nem lesz rosszabb, ha előre szólsz. (A kis herceget nem olvastad?)
2020. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmiféle kéretlen, bejelentés nélkül érkező vendégnek nem örülnék semmikor. Pláne nem ilyen helyzetben.

sose értettem a nőket, hogy miért kell ennyire játszmázni.


Ha már a háta mögött szervezkedtél és megtudtad mi történt, nyugodtan lehetsz egyenes vele.

Megírhatod neki, hogy szeretnéd megköszönni a korábbi segítségét és fizikai valótokban is találkozni, de hallottad mi történt és biztosíthatod támogatásodról

2020. jún. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Miből gondolod, hogy a Kérdező nő?

Mert sehol nem derült ki számomra.

Persze ettől még lehet az...

2020. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Abból amit írt és ahogy, jó eséllyel nő. De majd megcáfolja a kérdező, ha akarja


#6

2020. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!