Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most már fog...

Szerintetek most már fog nézni valamibe?

Figyelt kérdés
Régre nyúlik vissza az ismertségünk. Egy különóráról ismerem, mindig előttem járt. Megtudtam róla, hogy nagyon okos, természettudományi jellegű vetélkedőket nyer. Én is kedvet kaptam, de én töriből kezdtem el versenyezni mert alapból humán tagozatra jártam. Egészen jól ment. Fura volt hogy mikor elszúrtam valamit akkor a srác olyan elégedetten közölte velem mindig, ha nekem nem sikerült. Egy-két ilyen mélyen érintett és megbántva éreztem magam. Visszahallottam, hogy barátoknak azt mondja, hogy az én eredményeimhez csak seggelni kell meg egyébként mindig éreztette velem hogy szerinte én csak magolok, hiába próbált néha dicsérgetni.11.-ben eldöntöttem hogy fogorvosi egyetemre szeretnék menni, nem volt sok önbizalmam, és nem akartam hogy a srác is megtudja, ezért titkoltam. Eddig humános voltam és természettudományi pályára mentem, ráadásul a srác mindig is jobban muzsikált abból nálam. Szerintetek elég bizonyítás lehet az neki, h nem magolok, hanem értem is a dolgokat, ha fogorvosi karon vagyok és országos volumenű versenyt is nyertem már?

2020. jún. 1. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez elég bizonyítás, de magad miatt csináld ne a srác miatt mert ő úgyis talál okot hogy lenézzen
2020. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minek futsz egy ilyen gyökér után?

amúgy súgok, sose fogsz felérni őnárcisztikussága kisp.cshöz.

2020. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van erre 1 mondás "Minden ember annyit ér mire becsüli magát, ne add magad 1 világért és többet érsz mint a világ." Magadnak kell tudni érezni, hogy jó vagy okos vagy nem annak a srácnak kell bizonyítani hanem azért tenni, hogy elérd a célod mert az a lényeg.
2020. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Moldova mondta: A világ legjobb üzlete lenne megvenni az embert annyiért, amennyit ér, és eladni annyiért, amennyire tartja magát.
2020. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!