Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsássak neki,ha elárult,e...

Megbocsássak neki,ha elárult,elmondott mindennek,de rajta kívül nincs más barátom?

Figyelt kérdés

Az exemmel találkozgatott titokban miután szakítottunk és rólam mindent hazudott neki,hogy rám megharagudjon az exem. Neki is csak kb.arra voltam jó,hogy valakije legyen mert más barátnője neki sincs.

Szerintetek megbocsássak? Nagyon egyedül vagyok így.


2020. jún. 2. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiség < Minőség.

Ha egy sz@r ember, ne barátkozz vele csak azért, mert nincs más barátod, csak tönkreteszed magad vele.

2020. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De így is teljesen tönkre vagyok. A páromon kívül nincs senkim.
2020. jún. 2. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Bocsáss meg neki, mert a harag egy mérgező dolog, és magadnak ártasz vele. Túllépsz a múltadon. Viszont szabadulj meg tőle, mert nem megbízható, és egy árulóval nem jó társulni. Inkább legyél magányos, mint egy méltatlan személyre bízod magad.


Ebből nyilván az jön le, hogy ő nem tisztel téged, szóval az önbecsülésedet rontja. Ha rontja az önbecsülésedet, akkor árt neked... már csak ezért is. Nyilván sokkal több van benned, csak bátortalan vagy. Szóval én megszakítanám vele a kapcsolatot, inkább legyek ÁTMENETILEG tök egyedül, koncentrálnék az önismeretfejlesztésre, önbizalomnövelésre, csinálnám, amit akarok, és majd bevonzom azokat a barátokat, társat, akik méltók hozzám.

2020. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lena7 ***** válasza:
100%
Ne bocsása meg neki. Ha nincsen rajta kívül senki ,akkor keress helyette másokat. Nem kell sok emberrel jóban lenned. Elég az ha van 2-3 ember akikben megbizol
2020. jún. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de többek között azért nincs, mert tesz róla, hogy ne legyen. Akivel tartottad is talán a kapcsolatot, azt is elvágta, és gondolom, ha megismerkednél mással, azzal is ezt tenné. Éppen ő tartja fenn ezt az állapotot, hogy kisajátítson téged. Narcisztikus kicsit a drága szerintem.
2020. jún. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Így nem is lesz soha normális barátod.

Nem kell mindent megbocsátani. Zárd le az ilyen "barátságokat". És hidd el, majd lesz más.

2020. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan szintű árulás, hogy nagyon nyomorultnak kell lenni ahhoz, hogy megbocsáss neki.
2020. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!