Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a "sajnáltatás"...

Szerintetek mi a "sajnáltatás"? Jogos volt amit mondtam?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal beszélgettünk és még kérdeztem mit csinál. Volt egy normális és egy "szomorkodok" válasza. Mégkérdeztem mi a baja. Erre az volt a válasz hogy nem mondja el. Én erre azt mondtam hogy nem értem azokat az embereket akik elmodnják hogy bajuk van de hogy mi azt nem. Ezen elkezdett velem veszekedni. Leírtam az előzőt más szavakkal és a végére odaírtam, hogy ezt hívják sajnáltatásnak (EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!) Folytattuk a veszekedést. Aztán ennyit írt: Ohh hogy sz*opj sz@rt te köcsög bánat. Utána meg küldözgette a szíveket. Nagyon sok mindent elnéztem már neki (mástól kap legjobb barátos ajándékokat, harmadik kerék vagyok stb.) de ez még nekem is sok volt így egybe. Megmondtam hogy nekem ez rosszul esett. Kérdezte hogy mi, meg ugyanúgy írogat mindent mint ha mi sem történt volna. Azóta nem néztem meg és nem válaszoltam az üzenetire.

Szerintetek jogos volt amit tettem, jogos a véleményem?



2020. jún. 2. 15:24
A kérdező szavazást indított:
Jogos volt
Nem volt jogos
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%

Nem volt jogos.

Megkérdezted, mi van vele, ö meg közölte, hogy nem akarja elmondani.

ITT kellett volna NEKED tudomásul venni, amit írt és békénhagyni!

2020. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy az volt. Én ha titkon akarom tartani a problémámat egyértelmű, hogy annyit se mondok, hogy szarul vagyok. Olyankor "megvagyok" illik mondani.

A reakció ami ezt követte az pedig mindent elárult. Néha előfordul velem is, hogy összekapok barátaimmal de ilyet sose mondanék, hogy "r*hadj meg".

2020. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem mindig el kell neki mondanom mindent akkor is ha végéig se hallgat. Ő soha nem mondd el semmit. De ha nekem kéne békén hagyni miért írogat utána folyamatosan? (!EZ IS CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM!)
2020. jún. 2. 15:32
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell minden véleményt kimondani, főleg, ha az illető nincs olyan hangulatban. És miért is kéne neked mindent elmondanod, pláne úgy, hogy tudod, hogy meg se hallgat? Valami nem stimmel nálad. Lehet, hogy épp tök részeg volt, vagy mit tudjuk mi. Nem tudhatjuk, hogy milyen hangnemben szoktatok kommunikálni, ha ez nálatok az átlag, kölcsönösen mondtok ilyen kedveset egymásnak, akkor az is egy dolog. de az biztos, hogy nekem se jön be alapból ez a duma.


És miért is kéne azt mondanom, hogy megvagyok, ha szarul vagyok, és ha szarul vagyok, miért is ne mondhatnám őszintén, hogy nem akarok róla beszélni. Egyszer őszinte volt, és azt se tudod, hogy miért volt akkor benne olyan erős indulat...

Mint ahogy én se. Lehet, hogy én se értékelném, és azt mondanám, hogy csá.

2020. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Még nagyon gyerekek vagytok.
2020. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem tudom milyen látnoki képességgel állapotod meg hogy egy ismeretlen hány éves de megtaníthatnál rá! :)

2020. jún. 2. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

6


Nem tudom, hány évesek vagytok, e elég gyerekesek, az biztos.

2020. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Le leszek pontozva, de nem érdekel, akkor is leírom:

Igen, ezt hívják sajnáltatásnak. Gondolom azt várta, hogy törődj vele, meg faggasd mi a baja. A törődést nem elérni kell, hanem szólni, hogy figyelj, ez meg ez a bajom, hallgass meg, menjünk el fagyizni, törődj kicsit velem. Nem az, hogy leírom, hogy bajom van, aztán meg nem írom le.

2020. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
#8 Ha nekem egy szar napom van, és mondjuk ideges vagyok, akkor azt mondom, hogy szar napom van. Talán azt is simán mondom, hogy ideges vagyok. De nem biztos, hogy vagyok olyan hangulatban, hogy na akkor most elemezgessük az idegességem okát, és nem is biztos, hogy erre van szükségem. Lehet, hogy csak arra, hogy hagyjanak békén, ne szóljanak hozzám, mert rohadtul nem vagyok most senkire se kíváncsi. És ha nagyon, de nagyon ideges vagyok, akkor ezt talán még így magamnak se tudom megfogalmazni. Persze attól még nem szép viselkedés.
2020. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kellene már legalizálni az indiai cannabis-t. Szívná mindenki aztán legalább nem lenne senki stresszes meg feszült. Nyugaton is azért vidám mindenki mert azt szívják.
2020. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!