Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki nem hajlandó velem...

Ha valaki nem hajlandó velem szóba állni, minek figyel?

Figyelt kérdés

Elvileg az egyik ismerősöm (fiú) fasírtban van velem viszont ha meglát valahol mindig néz. Ha a közelében beszélgetek még azt is figyeli. Ha úgy se szól soha hozzám minek csinálja ezt?


23/L


2020. jún. 5. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Több miatt is viselkedhet így. Pl. azért les,hogy megtalálja a legrövidebb menekülési útvonalat. Ha a közelében beszélgetsz mással lehet azért figyel, mert fél attól hogy terveztek ellene valamit, ergo menekülési útvonal. Nem üti bele az orrát a dolgotokba, csak próbál kihátrálni.


Vagy az ellenkezője van és tulajdonképpen magának se vallja be de utál is és kedvel is, általában az ilyen kapcsolatok szoktak lenni a se veled se nélküled kapcsolatok barátságba is és párkapcsolatba is.


Vagy tulajdonképpen kedvel, de nem meri ezt elmondani neked, és azért vagytok így, mert valami félreértés kapcsán alakult ki közöttetek ez a öri hari üzemmód, és most lesi az alkalmat hogy tudna ezen változtatni, mert jóba szeretne lenni veled.


Szerintem te se üsd bele az orrod, nekem ez a jó tanácsom, de tudom itt sokmindenki fogja azt mondani neked, hogy de bele kéne ütnöd az orrod, és megkérdezni miért les, ha valaki akar valamit előbb utóbb úgyis nyíltan megkeres. Szerintem nem kéne még gondolat szinten se foglalkoznod vele, ha akar valamit úgyis tudni fogod, hogy foglalkoznál ezzel a kérdéssel.


Vagy nem is téged figyel, van hogy az ember bizonyos helyiségbe nézni kell valamerre, de nem forgathatja a fejét kényelmetlenül, hogy nehogy azt hidd hogy de direkt téged néz, az is lehet, hogy csak elmereng azon, hogy munka után melyik hobbijával foglalkozzon, vagy elmereng azon hogy június van és ilyenkor már jó időnek kellene lennie.

2020. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szemre való vagy vagy nem.
2020. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!