Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakit "friend zone-ba"...

Ha valakit "friend zone-ba" tettetek, akkor hogy viselkedtek vele ezután?

Figyelt kérdés

Mennyire keresitek a társaságát? Milyen gyakran keresitek? Mennyire osztotok meg vele bizalmas dolgokat vagy egyéb "jelentéktelennek" tűnő dolgokat?

Egy barátom tett a barát zónába, de ennek ellenére sokszor rám ír, néha eléggé kétértelműen fogalmaz, olyan dolgokat is megoszt, amiről én nem feltétlenül tudtam, írogatja, hogy jó lenne már találkozni, itt és ekkor lenne rá lehetőség...

Én úgy vagyok vele, ha barát zónába teszek valakit, azt nem keresem olyan sűrűn (itt a Messengeres/Viberes üzenetekre gondolok), egyértelmű poénokat mondok neki, már ha akarok vele poénkodni és nem osztok meg vele számomra kellemetlen dolgokat, amikről ő eleve nem is tud. És persze nem akarok vele feltétlenül találkozni. Ha suli miatt össze vagyunk zárva, akkor nem tudunk mit tenni, de most ebben a helyzetben egy barát zónában lévő személlyel nem feltétlenül akarok találkozni.

Én gondolom félre a barát zóna fogalmát? Vagy csak én akarok a másik fél részéről többet belelátni a dolgokba?



2020. jún. 7. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy friend zone
2020. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A baratokkal megbeszeli az ember a szemelyes dolgait is es akar gyakran talalkozni is.

A baràtsàg fogalma nem tiszta neked.

Akitöl te beszélsz hogy nem tartasz vele ilyen szintü bizalmi kapcsolatot, az nem baràt hanem max haver ismerös osztalytars.

2020. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*akiröl
2020. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor első alkalommal tettem valakit friend zoneba,akkor rendesen írogattam vele,szokásból.Aztán megint szerelmet vallot,utána megint Mégegyszer.Utána levontam,ilyenkor nem tartok kapcsolatott.A srácnak se jó mentálisan,nekem se,ha még be is vallja.Érdekes barátod van.Én is beleképzelnék dolgokat,hogy mégis csak kedvel,ha már sokat keres.
2020. jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Én egyszer jártam úgy egy fiú baráttal, hogy pár év barátság után bevallotta, hogy szinte az első pillanattól kezdve belém van esve és nem tud csak barátként nézni rám. Én sajnos meg csak barátként tekintettem rá, ha azt is mondanám, hogy jobban szerettem mint barát, akkor is inkább mintha testvérem lett volna. Megmondtam neki, hogy nem vagyok képes rá úgy nézni. Egyébként voltak álmatlan éjszakáim emiatt, azon gondolkodtam, hogy ha megerőltetném magam, akkor lehetne köztünk valami, hiszen tényleg közel álltunk egymáshoz, de egyszerűen nem tudtam rá máshogy nézni. Ő azt mondta hogy megpróbálja elfogadni, de naponta felhozta valamilyen módon, aztán ha valakivel flörtölgettem vagy csak beszélgettem, akkor folyamatosan féltékenységi rohamai voltak, sokszor nyilvános helyeken is, ami kib...ott ciki volt. Addig fajultak a dolgok, hogy meg kellett szakítanom vele kapcsolatot. Végül a közös barátainkkal is így lett, mert a viselkedése alapján mindenki biztosra vette, hogy elhitettem vele, hogy több is lehet és emiatt vannak a sorozatos drámák.


Szóval én azóta ha valakivel csak barát maradnék, addig maradnék vele egy közegben, ameddig tartja magát hozzá, hogy tényleg csak barátok vagyunk. Egy ideig tartanék egy bizonyos távolságot, hogy érezze az illető, hogy tényleg nem lehet itt több, de ha úgy látom, hogy megértette, akkor folytatnám a barátságot.

2020. jún. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!