Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet felnőttként...

Hogyan lehet felnőttként barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Vannak igazi jó barátaim, de sajnos másik városban laknak, ahol jelenleg élek, ott pedig igencsak nehézkesnek találom a barátkozást. Voltak már kísérleteim, de valahogy soha nem úgy sül el, ahogy én akarom. Ti hogyan csináljátok? 24/F

2020. jún. 9. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó neked

Nekem másik országban :D

Amúgy pl gyakorin is lehet szerezni

Szintén 24f

2020. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Pár évvel ezelőtt egy céges kiránduláson egy 23 éves sráccal lettunk barátok,sok közös programunk volt.Rengeteget beszélgettunk, mert jók megértettuk egymást a korkulönbség ellenére.

Ez is példa arra,hogy felnőttként sem lehetetlen. Mivel közben megnősult, így már csak néha írunk egymásnak,de nyilvánvaló, hogy mindenkinek a család az első :)


50 F

2020. jún. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Nem vagyok olyan gyakran fent, hogy tudjam, hogyan lehet itt barátokat szerezni. Beavatnál? :D


(Közben rájöttem, hogy a félig angol agyam miatt férfivá avanzsáltam magam a leírásban... (F = Female) Amúgy nő vagyok. Kínos.)

2020. jún. 10. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!