Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez miért lehet?

Szerintetek ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, mindketten 20 éves srácok vagyunk. Pár nap múlva lesz a szülinapja. És ma megállított, hogy eszembe ne jusson semmit venni neki, ha megkérhet rá, még fel se köszöntsem, mert nem bírja elviselni, ha őt ünneplik.


Ezen meglepődtem, nem kicsit. Oké, hogy ajándékot ne, mert ne amiatt legyünk barátok, de hogy még egy "boldogot, te p*cs"-öt se?


2020. jún. 9. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Tavalyi szülinapjánál mit csináltál?
2020. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ismertem még. :D
2020. jún. 9. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam én is, csak gondoltam megkérdezem. Hát ebben az esetben ez egy friss barátság, hallgass rá szerintem. Egyébként honnan derült ki, mikor van a szülinapja?
2020. jún. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben. Vannak ilyen emberek. Nem veletlenul mondta.
2020. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Minek ünnepeljem azt h megszülettem xD
2020. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem legjobb barátnőm általában szereti és várja a szülinapját, de valamelyik évben elég szr időszaka volt, és kérte hogy inkább hagyjuk... hagytuk. én szeretem ha felköszöntenek, de nekem meg pl. bulit rendezni reménytelen. a világból kimenekülök tőle.
2020. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!