Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Magány miatt teszem fel a...

Magány miatt teszem fel a kérdésem.Kialakulhat barátnőség középkoron túl?

Figyelt kérdés

Gyerekként sem volt igazi baratnőm,utana a csaladnak éltem, az idó eltelt,az életem rosszul alakult.

Ffi! tarskereseseim sem maradtak meg.Mi az oka? Biztos van. 30eves fiuk irnak vagy akik nnem tetszenek.

Netes álbaratnőségek voltak elkoptak.

Nem szemetesládának keresnék baratnőt,hanem akivel lehetne jót beszélgetni, programozni.

Nehogy bki félreértse!, maximalisan hetero vagyok!

A gyerekeim nem lehetnek a barataim a testver nincs.Kolleganőknek van regebbről barátnő.

Nem vagyok energiavámpír,csak nagyon magányos es önmagamból nem tudok toltodni. Régebben elindultam egyedul.Már nem megy.Kutyusom nem lehet.

Furak az emberek. Volt gimis o.tarsaimból páran itt laknak. Udvariassagból szóba jott, ..persze, majd 1szer talalkozunk es beszélgetunk...soha senki nem keresett. Én pedig nem tudok más nyakaba akaszkodni.

Figyeljetek, én is itt vagyok..

Hány éves vagyok. 5xfolott. Még. Engem bánt a legjobban, hogy ennyi idősen, még baratnőm sincs.



2020. jún. 10. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátság nem korhatáros.
2020. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. 48 éves voltam, amikor új helyre költöztünk a családommal, a három házzal arrébb lakó szomszéd lett nagyon jó barátnőm. Azóta eltelt 11 év és bár elköltöztünk azóta másik városrészbe, de ugyanolyan jó a kapcsolatunk.

Viszont több gyerekkori barátságom is elkopott, megszűnt, mert teljesen másfelé fejlődtünk, más lett a személyiségünk és már nem élveztük egymás társaságát. Beszélünk, de már nem vagyunk barátnők. Nincs harag, az emberek fejlődnek, más kezdi el őket érdekelni az életben.

A volt munkahelyemről két nagyon jó barátnőm van, akikkel szintén 40 éves korom után lettünk barátok. Már nem ott dolgozom, nem vagyunk együtt sülve-főve, de bármikor számíthatunk egymásra.

2020. jún. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kosz a választ. Megerositett hogy a nagy hiba nálam van.

"A csaladdal" mashova koltoztunk...nekem nincs csaladom. A felnott gyerekeimre nem akaszkodhatok, amikor a sajat eletuk is kuzdelem.

2020. jún. 10. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, csak ki kell lépned a komfortzónádból.
2020. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!