Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, félek, hogy...

Mit csináljak, félek, hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés

Van egy "barátnőm", aki nem a legkedvesebb, és igazából nem is nagyon érdeklem, csak ha kell valaki vásárolni menni, vagy bulizni, vagy neki van problémája. De az a gond, hogy rajta kívül nincsenek barátaim, vele sem beszéltem sokáig, csak nemrég kezdtünk el újra beszélni. És félek, hogyha megszakítanám vele a kapcsolatot senkim nem maradna. Ja meg általa ismertem meg egy másik lányt, aki nagyon kedves, de ugye, ha vele összevesznék, akkor a kedves csajjal sem beszélnénk többet. Szóval egyértelműen nem jó barátság, de mondjuk nélkülük nem jutok el bulikba(egyedül nem engednek), nem ismerek meg más embereket, meg a kedves lány segít is a problémáimon, jól el tudunk beszélgetni. Szóval nélkülük visszasüllyednék a magányos, egész nap sorozatnézős életembe.

Mit csináljak?

Köszi, ha válaszolsz!



2020. jún. 10. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyedüllétet választanám. Nem értem a másik csajjal miért nem tudnál beszélni többet, ha mondjuk csak simán nem keresed már a nem túl kedves barátnőd társaságát. Egyébként az egyedüllétet hasznosan is lehet tölteni.
2020. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia nekem is van ilyen problémám bár az én szüleim borzasztóan féltenek buliba főleg nem engednek.

Én azt ajánlom hogy próbálj meg beszélni vele erről. Ha nem változik akkor csak olyan kamu barát aki kihasznál téged.

Szerintem az ilyenekkel nem érdemes barátkozni.

Remélem segítettem és sajnàlom hogy ez van veled :(

2020. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert ők jó barátnők és az gáz lenne, ha velem még tartaná a kapcsolatot

Amúgy engem is csak nagyon nagyon sok kérlelés után engednek bárhova a szüleim. Vagy valami lehetetlen feltétellel, pl. ha megnyerek egy versenyt (sikerült).

2020. jún. 10. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Segitek neked megtáncoltatni!
2020. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress más barátokat, hagys őket ...(főleg az undok csajt,a másikkal sztm tarthatnád a kapcsolatot,de haakkor rosszul éreznéd magad,akkor nem kell) Én amikor nem volt társaságom (szerencsére rövid időszak volt,már vannak) ott rontottam el,hogy arra vártam,hogy mások keressenek/hívjanak meg valahová, nem álltam én oda hozzájuk... Próbálj meg ráírni pár emberre akivel jóban vagy,esetleg rendezz egy bulit(nem nagyra gondolok,csak pld olyan pizsibuli) ahol megismersz jobban másokat,ök is téged, és lehet,(sőt,elég valószínű),hogy sokkal jobb barátokat találsz,mint ez a "barátnő".

Remélem azért kicsit segítettem :)

2020. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!