Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom teljesen...

A legjobb barátom teljesen más lett velem, minden jó volt aztán csak lefele az egész, már is csak 5 hónapja legjobb barátok vagyunk és nem tudom h mit csinálják! barmit megteszem hogy jo legyen!! de mit?

Figyelt kérdés
Bocs hogy rosszul írtam de en felig magyar vagyok és nem itt születtem , minden nap azóta ismerkedtünk, ps-en játszunk minden nap mar (6hónapja)de most már kb 1 hónapja minden felb*ssz neki, bármelyik játek vagy is valahogy rosszul játszok például (fortnite) megölnek akkor ideges lesz ram es kikapcsolja a pst, mondom neki hogy ha ennyire rosszul játszok akkor játszál mással nem baj vagy solo es akkor jobban lesz ram ideges es kezd ilyeneket mondani ami Tényleg bánt, de ma kérdeztem hogy szar legjobb barát vagyok ? Mondja nem, es kérdezem akkor mi az ami felb*ssz mond meg es akkor nem csinálom es mondja minden ( te magad felbaszod ) pont ezt szeretnék tudni hogy mit jelent pontosan? En itt maradtam Magyarorszagon mer azt hittem hogy na végre van jó legjobb barátom összes kamu barátok miatt elég volt, de ö nem kamu nem dolgok miatt legjobb barátom azér szeretem nagyon, es érzem hogy érdekli es nem akar hogy vége van a barátságunk de mar nem tudom hogy mit csinálják nem is szabad kérdezni semmi sem szabad mondani es ha kussolok és nem beszelek semmi akkor is ideges lesz, nem akarok öt veszíteni ( bocsánat hogy szarul írtam es Köszönöm ) .

#legjobb barát #mindig ideges rám a legjobb barátom
2020. jún. 15. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd felnőttök.
2020. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegesited, szerintem ez a baratsag inkabb neked fontos. Hagyd egy kicsit, ha hianyzol neki, keresni fog, es talan meg is "szelidul", ha latja, hogy nem kaparsz utana.
2020. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túltolod ezt a legjobb barát dolgot és ezzel megfojtod. Adj neki időt és teret.
2020. jún. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!