Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy társaság, ahol egy...

Van egy társaság, ahol egy sráccal jól elbeszélgetünk órákig is, ha olyan volt utánam jött, és borzasztóan felizgat már a hangja és az illata is. Honnan tudhatnám meg hogy van-e esélyem többre, anélkül hogy kellemetlen helyzetbe kerülnék?

Figyelt kérdés
Szóval úgy érzem imádom a testét lelkét egyaránt, de sajnos csak barát. Anélkül hogy a társaságban megaláznám magam ha esetleg ez viszonzatlan, mit tegyek hogy kiderítsem, van e esélyem?

2020. jún. 15. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy sràc egyszer azt mondta. Nem kellenek a jelek meg kérdések egy ffi mindig kezdemènyez, HA akar.


Szoval ebböl.

2020. jún. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, nekem kellenek a jelek, meg kérdések. Ezek nélkül nem biztos, hogy kezdeményezek. Esetleg kérd meg valamire, hogy segítsen neked. Olyasmi dologban, amihez ő ért.
2020. jún. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!