Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az extrovertáltak munkahelyen...

Az extrovertáltak munkahelyen úgy terelik a figyelmet arról, hogy éppen nem csinálnak semmit, hogy másokkal csevegnek, másokat "szórakoztatnak", és olyankor nem az jön le, hogy lustálkodnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen szeretem számolni a perceket míg az extrovertáltak csevegnek és nem dolgoznak semmit és elég sok percet össze szoktam számolni. És elég meglepő, hogy senki nem szól rájuk emiatt, mintha egyenértékű lenne a munkával az, hogy másokat "szórakoztatnak".
2020. jún. 16. 11:10
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
71%
Az én munkámban rengetegszer van holt-idő, amiben érdemben nem dolgozom, vagy pihizünk. Amit te lustálkodásnak észlelsz, és locsogásnak, azt mi csapatépítésnek :)
2020. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A lényeg nem az, hogy hány percet dolgozik valaki, hanem, hogy mi az eredménye.
2020. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Szerintem nem extrovertáltság-függő, hanem hozzáállás kérdése. Nyilván, aki lusta, vagy nincs felelősségérzete, az nem fog dolgozni akkor se, amikor lenne mit csinálni.

Nálunk is volt ilyen kolléga, hamar ki is rúgták.


Viszont pl. ebédszünetben, vagy mikor épp nincs teendő, szerintem nem gond, ha beszélget az ember egy kicsit.

2020. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1


Csapatépítés lool :)


És miből áll ez a csapatépítés...egymás szekálása, piszkálása, ugratása?

Megfigyeltem az extrovertáltak nagyon szeretik ezeket...

2020. jún. 16. 11:28
 5/11 A kérdező kommentje:

3


Már ne haragudj de ritka az olyan amikor valóban nincs teendő. Ezek a kollégáim amíg a főnök ott van nagyon szorgalmasak, amikor kimegy akkor hirtelen mindenki felszabadul és beindul a szocializálódás, amíg én és még néhány kolléga tovább dolgozik. Aztán persze mi vagyunk az antiszociálisak mert nem tudjuk kicsit felfüggeszteni a feladatainkat.

2020. jún. 16. 11:30
 6/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
50%

Nem tudom, én 2 éve a munkahelyemen, ahányszor beszélgettem valakivel, sosem ez volt a téma, amiket te felhozol.

De igen, felfogtuk, utálsz mindenkit, aki kicsit is társas lény, te meg ott forrongsz magadban, és mindenki dögöljön meg, mert téged nem kedvel senki, és a köszönésen kívül nincs több mondandójuk feléd.

Az a fajta kis görcs vagy, akivel még a saját anyja sem szokott beszélgetni, felfogtuk :)

2020. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

#5 Nem haragszom.

Minden munkahely más, nálunk is ritka, mikor nincs semmi teendő, de pl. időszaktól függ. Augusztusban nálunk rendszerint kevés a munka, mert mindenki akkor nyaral, nagyon kevés olyan ügy van, ami akkor rajtunk keresztül menne, olyankor többet szoktunk beszélgetni vagy ilyesmi.

Nyilván aki munka helyett dumál, az más. De ezt fent is leírtam.

2020. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6


Hú látom nagyon jó vagy oltogatásban. Rendben, feladtam, te győztél!

2020. jún. 16. 11:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekik nincs szükségük elterelni a figyelmet erről, mert anélkül is jobban díjazza őket a vezetőség (is), mint a csendes lelkiismereteseket. Szóval ilyenkor csak simán önmagukat adják és mindenki elégedett is velük, nem baj, hogy lusták. Ha nem színlelsz kamu érdeklődést az unalmas/ellenszenves kollégáid felé, csak simán folyamatosan dolgozol, kb annyit számítasz bent mint egy lepkefing.
2020. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9


Szomorú igazság amely minden munkahelyen felfedezhető.

2020. jún. 16. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!