Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek a rendőri kinevezésére?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó barátnőmet hamarosan rendőrré avatják, és ehhez várok ötleteket, hogy milyen ajándékkal lephetném meg pár ezer ft értékben. Azért szeretném megajándékozni mert nagyon régóta rendőr szeretett volna lenni és nagyon várta ezt a napot.

2020. jún. 17. 18:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok.
2020. jún. 17. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Én tuti vennék neki egy plüss trafipaxot, vagy szexshopos játékbilincset, vagy valami hasonló marhaságot.
2020. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami poénos dolgot kéne, ami rendőrséggel kapcsolatos. Pl. egy póló amire az van írva, hogy "mindenki rendőrnek születik, csak van aki tovább tanul". Vagy bármi más feliratos dolog stb.
2020. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, tapasztalatból mondom, hogy valami hasznosat. Paprikaspray, minőségi taktikai kesztyű, ESP tonfa,...bármi, mert amit kapnak, az hulladék lesz.
2020. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!