Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk, mit reagálnátok, ha a...

Fiúk, mit reagálnátok, ha a legjobb lány barátotok azt kérné, hogy csókolózzatok vele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, de még nem volt párkapcsolatom, s így még nem is csókolóztam. Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet, ezért gondolkodtam azon, mi lenne, ha megkérném a legjobb fiú barátomat, hogy csókolózzon velem. Ti hogy reagálnátok? Belemennétek a dologba? Több mint 10 éve barátok vagyunk, szoros a kapcsolatunk. Szerintetek ezek után képes lenne ugyanúgy nézni rám? Azt még hozzáfűzném, hogy régebben (kb. 6 éve) tetszettem neki.

2020. jún. 17. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem ezután már nem csak barátok lesztek.
2020. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel többet fog belelátni.
2020. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

először megkérdezném miért, de ha világossá teszi hogy csak barátság van köztünk akkor megtenném


csak akkor kérd meg, ha nagyon közeli barátok

2020. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*vagytok
2020. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Én is megkérdezném, miért, de én mesterien el tudom különíteni ezeket, meg rsjongok minden barátomért, szóval meg tudnám teremteni a megfelelő hangulatot a csókhoz. Olyan 'legyen meg az érzéki, szinte szerelmes, tisztelet dumús csókja a drága barátomnak' érzés.

És igen, utána el is felejteném kb.


De hogy ő hogy reagálna, 10 év barátság után neked kéne tudni.

2020. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Kb én is így veszítettem el annó a csók-szüzességemet, csakhogy nekem nem a legjobb barátom volt, hanem simán egyik osztálytársam. Megkérdeztem akar-e csókolózni, azt monda igen, megtettük, azóta se lett semmi több, 12 évig voltunk osztály társak, ez 7-ben történt. Szerintem a fiúk nem gondolják túl a dolgot, bár lehet más a helyzet, ha szorosabb a kapcsolatotok... remélem nem baj, hogy lányként válaszoltam. :D
2020. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!