Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondhatatlanul magányos...

Elmondhatatlanul magányos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos a karantén nem tett túl jót a baráti kapcsolataimnak, mert a kezdeti lelkesedés alább hagyott egy idő után és már van, hogy 2 hétig egyáltalán nem keressük egymást. Az egyik barátnőmre kifejezetten meg is haragudtam a viselkedése miatt. Tudom, hogy egy barátság két emberen múlik, nem hiszem, hogy mindig nekem kellene a kezdeményezőnek lenni.

A sok otthon töltött nap alatt volt időm elmélkedni és az 5 barátom közül kettővel maradt olyan a kapcsolatom, mint azelőtt. Így, hogy nem keressük egymást, nincs hova menni nagyon nagyon magányosnak érzem magam. A segítségeteket a probléma lelki feldolgozásához kérem, hogy mivel vigasztaljam magam, mert soha nem éreztem még magam ilyen egyedül, mint most.



2020. jún. 18. 00:10
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
A karantén mindenkit megviselt. Nekünk is felbomlott a 4fős társaságunk 2x2 főre. Sok embert egyszerűen elnyomja ez a hangulat és így kevesebb kedvük van társasághoz is. A korlátozott lehetőségek miatt kevés olyan dolog is történik az emberrel amiről érdemes lenne beszélni, stb. Én se írok annyit mindenkinek mint ezelőtt. Van akivel ugyanúgy maradt, van akivel jobb lett, van akivel rosszabb, lásd fentebb. Te tegyél meg mindent a te részedről és nézd ezt úgy mint egy barátságpróbát. Akivel olyan maradt a dolog mint eddig, vagy hamarosan normalizálódik azok barátok. Akikkel fasírtban marad, azoknak pedig előbb utóbb úgyis ez lenne a vége. Az akinél mindig neked kell kezdeményezni, meg szerintem eleve nem fér bele a barát fogalmába, maximum havernak mondanám. Tudom, hogy kellemetlen, átérzem. De fel a fejjel, feloldották a vészhelyzetet, lassan visszaáll minden normálba és újraindul az élet, aztán minden jó lesz :D
2020. jún. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!