Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért mond ilyet egy...

Vajon miért mond ilyet egy haver barátnő egy családi összejövetelem előtt,hogy "moss hajat,hogy kívánatos legyél"?!(Csak családtagok vannak az összejövetelen meg én.)

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 15:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Lövésünk sincs... kérdezd meg tőle, ez bármire utalhat. Nem, nem arra, hogy kezdj ki a családtagjaiddal, csak szimpla beszólás.
2020. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Azt mindjárt gondoltam,hogy nem arra gondolt;hogy kezdjek ki a családtagjaimmal.De azért valami tippetek csak van.

Ja és nem,nem heccelt,mert egyáltalán nem nevetett.

2020. jún. 19. 15:53
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan helyzetben,hogy ilyet kérdezzek tőle meg nem is tegnap mondta.Azért érdekelne mások mit gondolnak erről miért mondhatta,azért tettem fel a kérdést...
2020. jún. 19. 15:54
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Azért,mert szerinte nem adsz eleget magadra. Meg azért, mert egy paraszt.
2020. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Jó,de azt nem így fejezné ki.Hanem úgy,hogy normálisan nézzek ki vagy csinos legyek vagy jól nézzek ki vagy szép legyek.Na de hogy KÍVÁNATOS?!?!😀😀
2020. jún. 19. 15:58
 6/23 A kérdező kommentje:
Hogy jut eszébe egyáltalán ez a szó velem kapcsolatban,pláne egy ilyen szimpla szituban és neki miért "lényeges",hogy kívánatos legyek?!🤨
2020. jún. 19. 16:06
 7/23 anonim ***** válasza:

Milyen hangnemben mondta ezt? Milyen kontextusban?

Nem heccelt, nem nevetett, szóval komolyan mondta, komoly fej, komoly hangnem stb?

2020. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

szerintem ne láss bele minden szavába valamit, szimplán lehet csak így mondta, semmi hátsó szándék nélkül

előző voltam

2020. jún. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Telefonban mondta,magától hozta ezt fel,de komolya volt a hangja és nem nevetett.Akkor mondta,amikor beszéltük,hogy másnap megyek a családi összejövetelre.
2020. jún. 19. 16:15
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért valljuk be nem szokványos,hogy egy barátnő ilyet mondjon a másiknak.Nekem ez fura.😀😀 Meg tudja jól mit jelent a szó,hasonló dolgot annyi másképpen kifejezhetett volna,ahogy feljebb írtam.Nem aluliskolázott,szóval biztos,hogy nem "véletlen" mondta.
2020. jún. 19. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!