Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért mond ilyet egy...

Vajon miért mond ilyet egy haver barátnő egy családi összejövetelem előtt,hogy "moss hajat,hogy kívánatos legyél"?!(Csak családtagok vannak az összejövetelen meg én.)

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 15:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Minden szavába nem is látok bele "valamit",de nekem azért ez elég fura még mindig,amióta mondta.
2020. jún. 19. 16:19
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

hát nem biztos, hogy jelent ez valamit

barátnők szoktak ennél félreérthetőbb dolgokat mondani egymásnak


velem volt olyan, hogy új melltartó volt rajtam és két barátnőm mondta, hogy megfoghatja-e a mellem, én meg néztem furán rájuk és mondtam, hogy nem. heterók amúgy.

utána pár héttel később én hoztam fel nekik, hogy fogják már meg a mellem:D.. de nem volt bennük se és bennem se hátsó szándék, csak mondom miért ne, barátnők vagyunk

2020. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
mármint melltartón keresztül ugye *
2020. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
és hozzáteszem akkor voltunk kb 22-25 évesek ( ők idősebbek nálam)
2020. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jó,de szerintem tök más a te példád meg ez.Az elmehetett egy heccnek.De ebben semmi olyan nem volt,hiszen se nem nevetett,se semmilyen kapcsolódó sztorink nem volt,ami miatt mondhatta volna.😀
2020. jún. 19. 16:23
 16/23 A kérdező kommentje:
Ja és ő már nem huszonéves,mint a te barátnőid.Negyven valahány éves.😀😀
2020. jún. 19. 16:25
 17/23 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, szerintem ha van máskor is ilyen eset, akkor kérdezz rá, hogy miért így mondta vagy miért ezt mondta


de szerintem csak szimplán ezt a szót használta a csinos vagy bármelyik másik szó helyett

2020. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja,csak,hogy ez nem egyenlő a csinossal,de látom nem érted mire gondolok.😀😀
2020. jún. 19. 16:35
 19/23 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem értem ez miért ebbe a kategóriába való kérdés,de OKÉ...
2020. jún. 19. 17:41
 20/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, tette a modi ebbe a kategóriába, mert a " miért mond ilyet egy haver barátnő". és így ide való!
2020. jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!