Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért érzem magam túl magabizt...

Miért érzem magam túl magabiztos emberekkel néha rosszul magam?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos semmi önbizalmam nincs, de vannak barátaim akik teljesen elégedettek magukkal kapcsolatban. Kiegyensúlyozottak, kedvesek, és először is nem nagyon vágom hogy miért baratkoznak velem, mert bár pozitív vagyok, elég sok kétely van bennem főleg magammal kapcsolatban. Amikor velünk vagyok néha még bizonytalanabb leszek. Jóban tudok azonosulni olyannal akinek szintén vannak gyengeségei amikről szívesen beszél. 20L

2020. jún. 20. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert 'nekem sajnos semmi önbizalmam nincs'.
2020. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad magadnak a kérdést:

"Nekem sajnos semmi önbizalmam nincs"

2020. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs önbizalmad és nem értékeled magad én is voltam ilyen helyzetben és kaptam tippet el küldöm neked hátha segít: Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek

2020. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!