Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melyik félnek van igaza egy...

Melyik félnek van igaza egy ilyen vitában, több éves barátság esetén?

Figyelt kérdés
Nagyon összevesztem a legjobb barátnőmmel. :( Azzal vádol, hogy elárultam a barátságunkat és nem fér bele a barátságba az, ami tettem, mert nem voltam vele őszinte és titkolóztam. Annyi történt, hogy nem közöltem vele egy fontos hírt, akkor, amikor történt, hanem kicsit később, akkor, amikor találkoztunk, személyesen. Szerintetek egy barátság alapfeltétele az, hogy rögtön kötelező beszámolni mindenről? Nincs jogom eldönteni, milyen módon akarom és mikor? Engem nagyon bánt, hogy nem tud velem együtt örülni egy jó hírnek, csak azzal van elfoglalva, hogy nem számoltam be neki rögtön és sajnáltatja magát, hogy voltam ilyenre képes, nekem nem elég fontos ő és a barátságunk.

2020. jún. 20. 11:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Hat neki se, ha ez nem fer bele.
2020. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Neki se? Mármint egyikünknek sem? :D
2020. jún. 20. 11:50
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megbeszélitek a nézeteltérést, vagy elengeded ezt a barátságot.
2020. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De szerintetek is túlreagálta a szituációt? Nekem eszembe nem jutna ilyenen problémázni, nem egyszer volt, hogy több hónap után találkoztam valakivel, mesélt az életéről, és együtt tudtam vele örülni, nem megsértődtem...
2020. jún. 20. 11:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez az illető nem a barátod
2020. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen tulreagálta , de minden ember más.
2020. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, ez nem titkolózás és főleg nem hazugság. Meg amúgyis lehetnek dolgaid amit a legjobb barátodnak se mondasz el, nekem is vannak. Ha ezen így kiakad, nem érdemes erőltetni, keress értelmes barátokat.
2020. jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy ő azzal érvelt, hogy mindig mindent leírt nekem rögtön vagy felhívott. Csak magából indul ki, hiába magyaráztam, hogy egész egyszerűen nem ilyen típus vagyok, nekem kell az, hogy nyugodtan leüljünk és úgy beszéljünk át valami fontosat.
2020. jún. 20. 12:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora önző pitsát.. Természetesen neked van igazad, elég aljas módon reagálta túl. Úgy tűnik neki te csak egy kellék vagy ebben a barátságban.
2020. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hulye pcsa. Neki kellene bocsanatot kernie, de nem fog rajonni, miert kene. Sertodos is, es csak mert kitarulkozo, nem kotelezo ervenyu mindenkire.
2020. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!