Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék internetes...

Hogyan tudnék internetes barátokat szerezni? 20/L

Figyelt kérdés

Hogyan ismerkedhetnék meg az interneten olyan kb. korombeli fiúkkal, lányokkal, akik intelligensek, akikkel lehet barátkozni, beszélgetni, lelkizni stb.?

20/L



2020. jún. 21. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Bárhol ahol lehet kommunikálni, írj szimpatikus embereknek, beszélgessetek, aztán a barátság kialakul, vagy nem.
2020. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Úgy hogy kiírsz ide egy kérdést. Mivel lány vagy, ömleni fognak a privátok kiéhezett kisfiúktól.


Ha rendes barátokat akarsz találni, akkor ne az interneten próbálkozz. :D

2020. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
#2 nekem az összes barátom netről van és működik. Nyilván aki nem barátkozni akar, azt el kell küldeni. Én például fiúként szívesen barátkozok lányokkal és örömmel szokták venni, hogy valaki tud barátként is tekinteni rájuk. Aztán hogy a legtöbbnek mi lesz a vége az már nem tartozik a kérdés tematikájába, de 10 éves barátságom is volt lánnyal.
2020. jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Van egy Yubo nevű alkalmazás, ha azt letöltöd, ott tudsz ismerkedni. Ahhoz hogy üzenetet tudjatok küldeni egymásnak, mindkettőtöknek be kell jelölni a másikat.
2020. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Jelenleg szerintem ez az oldal az egyik legmegfelelobb erre. Ha azokat a temakat figyelemmel kisered, amik erdekelnek es aktivan hozzajuk is szolsz, sokszor megy at egy-egy beszelgetes privatba, ahol van lehetoseged jobban megismerni az illetot. Ha gondolod egyebkent irhatsz nekem is :)

F24

2020. jún. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz ha van kedved 19/L
2020. jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz. 24/F
2020. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj lolozni,ott szeretik az e-girleket.
2020. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!