Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Sziasztok most megyek 10.be. és 9 elején megismertem egy lányt. Akivel amúgy nagyon jól eltudunk szórakozni de néha egyáltalán nem értjük egymást. Néha vannak olyan beszólásai amik nekem nagyon rosszul esnek lehet nem kéne komolyan vennem de néha olyan rossz hogy a baráti körünkből csak velem ilyen. Csak meg magam sem tudom miért. És úgy érzem nem is bízik bennem. Pedig nem adtam okot rá. Valahogyan nincs meg a közös bizalom. Hiába próbálkozom nem igazán működik. Mindig amikor vele vagyok egyszerűen szarul érzem magam valamiért félek de még magam sem tudom miért. Az érzés nem múlik. Pedig amúgy van bennünk közös és jól elvagyunk de mégis ott az az érzés. Nem tudom miért nem bízik bennem. Másoknak több mindent elmond. Talán hagyni kéne neki még neki időt. Amúgy szeptemberben lesz egy éve hogy ismerem. Azt tudom hogy régebben volt egy nagy csalódása egy barátságban. Lehetséges hogy ez lehet a háttérben. Messengeren amúgy általában akkor tudunk elbeszélni ha ő ír.De mondjuk ő sem szokott olyan gyakran írni. Talán a sulin kívül is kéne több program hogy jobban bízon bennem. Lehet az is jobb lenne ha kimondanám amit gondolok. Előre köszönöm a válaszokat.

2020. jún. 22. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem most nem igazán tiszta a helyzet. Írtad hogy egy éve ismered, de mennyire vagytok jóban? Tehát csak ilyen jó ismerősi szinten, vagy rendesen barátok vagytok? Mennyire gyakran keresi a társaságod? Rajtad kívül vannak fiú barátai, vagy inkább lányok? Bocs csak így jobban ki tudok indulni :D

2020. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj! Barátok vagyunk! Igen szokta keresni de csak csoportban és úgy szoktunk menni inkább négyen. De ketten soha nem találkozunk. Csak társaságban. Talán beszélget pár fiúval de azt se mondja el sosem. De inkább csak lányok akikel én is jobban vagyok.
2020. jún. 22. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már semmi, nem azért írtam :D

Hm.. Szóval akkor nem ilyen pasizós csajról van szó. És a négyes társaságban is csak te vagy fiú? A beszólásai ilyen "cikizős" jellegűek, vagy hogy és miért szólogat be? Van akinek ez a flört nyelve, de ez emberfüggő. A többi barátnak mi a reakciója, ha beszól neked?

2020. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem egy kicsit elege félre értettük egymást. Lány vagyok. Lehet az első mondat zavart össze. Csak barátok.

Hát inkább olyan sértőek. A többiek poénak fogják fel. Bocsi a félre értésért.

2020. jún. 22. 12:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Ooh bakker akkor érteem!

Hu ez ilyen tipikus eset.. Ha a többiekkel nem nyomja ugyanezt, akkor téged nézett ki gyenge láncszemnek és kompenzálni akar valamit. A többiek előtt járat le ezzel, ha engem kérdezel nem barátnő az ilyen. Ha alapból kis vicces személyiség lenne, aki ugrat másokat, mindenkivel ezt tenné a baráti körben, de azt is finomabban. Mi szoktunk ilyet barátnőkkel, de teljesen poénra vesszük. Viszont ez így tényleg fura. Volt ilyen ismerősöm,a ki ugyan nem engem, de az egyil csajt nagyon kiszúrta a társaságból, mert úgy látta hagyja magát. De mi szóltunk emiatt néha, hogy hagyja, meg minek csinálja ezt.

2020. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom kicsit furcsa nekem is de lehet túlzásba viszem. Amúgy vicces személyiség meg minden. Csak néha érzem azt hogy velem egy kicsit többet poenkodik. Lehet másokkal is de azt nem igazán szoktam figyelni ezért annyira nem tudom. Szerinted ilyenkor mit kéne csinálni? Mert van egy közös társaságunk nem is egy. És így nehéz ez. Gondoltam hogy elmondom neki mit gondolok de nem tudom mivel lenne másabb.
2020. jún. 22. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg vele ezt megbeszélni és elmondani neki a problémád. Biztos megérti majd és megbeszéli veled.
2020. jún. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is esetleg kettesben a megfelelő alkalommal finoman hozd fel, hogy figyi nem tudod te reagálod-e túl, de van-e valami probléma köztetek vagy veled, mert nem tudod ezt hova tenni. Aztán lehet ő észre se veszi.
2020. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meghallgatod egy öreg csóka okfejtését, merőben más szemszögből fogod látni a történetet. Ott bukik a mutatvány, hogy nem veszed figyelembe, hogy szegény csaj éppolyan bizonytalan mind saját magát, mind pedig téged illetően, mint te. Teljes zavar van a fejében, mint ahogy a tiédben is. Akarna is tőled valamit, meg él is tőle(d). Próbálj a bizalmába férkőzni azzal, hogy türelmes és figyelmes vagy vele.
2020. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!