Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lanyok mert baratkoznak...

Lanyok mert baratkoznak sokszor fiukkal konnyebben?

Figyelt kérdés
En sokszor ugy erzem h veluk oszintebben eltudok lenni, megy a hulyeskedes stb es nem felszines beszelgetes van. Szeretem ha vki mer elni hulyesegeket csinal, sokszor meg jobban benne is vagyok mint a fiuk, lanyok meg sokszor nyavajgosak.

2020. jún. 23. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
(Ettol fuggetlenul nem vagyok az a fius lany es nem erdeklodom lnyok fele ha vkinek ez jutna eszebe)
2020. jún. 23. 10:59
 2/4 anonim válasza:
79%
Mert a lányokra, ha csak tudat alatt is, de valószínűleg riválisként tekintesz, a fiúkra meg nem. Lányok között valószínűleg ott van az, hogy ha valaki épp tökéletesen van felöltözve, akkor ott a feszültség, hogy te épp miért nem nézel ki ennyire jól stb... Fiúk között meg nem kell ezen aggódni.
2020. jún. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
Nem tudom, milyen emberekkel barátkozol, de számomra a legjobb barátnőimmel való barátságaim felülmúlhatatlanok és pótolhatatlanok.
2020. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint azért, mert sokkal több nő árult el és alázott meg barátként, mint férfi. Egyszerűen tartok tőle, mikor egy nővel megismerkedem, hogy mit fog rajtam megszólni és hogy fog rólam beszélni a hátam mögött. Van bennem egyfajta feszélyezettség már, ami miatt úgy érzem, hogy nem nyílhatok meg eléggé nőknek.


A férfiakkal nincs baj, legfeljebb akkor, mikor kiderül, hogy többet képzelnek a helyzetbe. Rossz dolog ilyen miatt elveszíteni egy barátot.

2020. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!